Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   64 db/csomag   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annasimon, Módosítva: 2020. március 13.

Kiszerelés:   64 db/csomag
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Finom tisztító ápolást biztosítanak és alkalmasak az újszülöttekre és érzékeny bőrű csecsemőkre. A vízben oldódó olívaolaj-struktúra és a B5 provitamin formula alapján hidratálja, táplálja a bőrét és csökkenti az irritáció valószínűségét.

Parabén, alkohol, színezék mentes, SLS, SLES mentes

Vitaminok: Panthenol