Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lana102, Módosítva: 2013. július 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

lana102

2013. július 18.

Akartam egy teljesen természetes anyagokból álló szappant a sok vasalás miatt megviselt, száraz - a fodrász hatására vagy 5-10 centivel rövidebb, de legalább már nem töredezett - hajamra, mert már annyi jót olvastam róla. Bementem az első bioboltba és a választásom erre a szappanra esett. (Igaz csak ez az egy szappan volt hajra, de legalább nem tartott sokáig eldönteni.) Kipróbáltam. Minden jó és rossz amit írnak igaz. Egyben. Az első mosás után érdesnek éreztem a hajam tőle, de került rá balzsam és almaecetes öblítést is csináltam, majd törölközőszáraz hajra kókuszolajat is tettem. Így az eredmény tökéletes. A fejbőröm nagyon szereti, nagyon tiszta lett tőle! Nem mellékesen ma kellene hajat mosnom, de nem fogok, mert semmi baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Hidratálók: Honey

Sör. A kozmetikumokban hajkondícionáló összetevő, így a sörrel, mint kozmetikai összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.