Egyéb

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. november 2.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Csiganyál-niacinamide-E vitamin szérum

Csökkenti a bőr pigmentációját és vörösségét. A szérum összetevői segítik a bőr állapotának javulását, fokozzák annak ragyogását.

jirka

2016. december 23.

Műanyag dobozos, pumpás kiszerelésű folyadék. Állaga folyós, fehérszínű, enyhén citrusos illatú. 2 pumpálásnyi elég egész arcra és nyakra. Használatával semmiféle változást nem tapasztaltam, irritációt nem okozott, a szememet nem bántotta. Szérumnak nem nevezném. Olcsó darab, sokat nem is vártam tőle, de az ára és összetevőlistája miatt, gondoltam megér egy próbát. Megérkezése után 3 hétig használtam, aztán elfelejtettem (oka nem volt), 2 hét után újra elővettem. Szerintem a 30 ml kb. 2 hónapig kitart, napi két használattal. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Lycium Chinense Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Betaine
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Illatos bazsarózsa kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.