Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2020. október 21.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hámlasztó hatású törlőkendők arcra.

Linda0222

2012. november 15.

jónak jó de nem igazán ismert, a hámlasztós típust vettem, de nekem nem hámlaszt.Jó illatú, de mintha száraz lenne, nem tisztít jól:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

Ewyca

2012. július 12.

hát nekem nem igazán jött be...alig nedves,olyan mintha ki lett volna száradva,vagy én nem tudom mi baja volt,de lehetetlen úgy használni,hogy mindent lemosson.
Hogy hámlasztó az tuti nem igaz,egy ideig kellemes érzés este az arcon,kicsit mattított is,de reggel mikor felébredtem merő faggyú volt a fejem..
Lehet nálam nem működött vmi,de számomra nem igazán ért semmit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Lehet nálam nem működött vmi,de számomra nem igazán ért semmit...

IzabellaRita

2012. május 25.

Most először próbáltam ezt a márkát törlőkendőben és egész jól teljesít. Mondjuk azért az egy kicsit túlzás, hogy ez hámlasztó hatású...de ők tudják.:-) Szerintem új márka itt Mo.-n, mert eddig még nem láttam sehol, az ára meg nagyon jó (kb. 250 ft). 4 csillagot adok neki, mert miután este letörlöm az arcom vele, nagyon puha, bársonyos lesz a bőröm, viszont amikor reggel felkelek, akkor meg "tocsog" faggyútól. Bizos hogy ez a termék idézi elő a túlzott arczsírosodást, mert csak akkor ilyen az arcom reggel, ha másnap este ezzel töröltem le. Ezért zsíros bőrűeknek nem igazán tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin