Egyéb

Ár:   $1   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KlaudiaZs, Módosítva: 2015. szeptember 11.

Ár:   $1
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló hosszantartó rúzs, 12 árnyalatban kapható.

Dea

2017. május 18.

Update: Imádom, azóta is, maybelline baby lips és a butter lipstick olcsóbb dupeja/verziója, rettentően krémes, átcserélt csomagolással kitűnően használható :) Ennyi pénzért ajándék ^^

Most érkezett meg a 2-es árnyalat,húztam swacth-ot és a számon is kipróbáltam. Eddig tapasztalatok: Pigmentáltsága olyan közepes, van egy enyhe illata, ami szerintem kellemes, szappannal próbáltam lemosni az nem akarta lehozni, viszont letörölni könnyen lehet. Szájra felkenve szépen terül el, kissé krémes , a cserepes számat egy rétegben kiemelte, de kissé jobban elolszlatva elfedte. Hétköznapi rúsznak szerintem tökéletes, egy olcsóbb drogériás rúzs szintet megüt, nagyon kedvező áron, egy gondja a csomagolás, de szerintem aki teheti rakja át üres rúzs tartóba és úgy tökéletes táskába dobálós rúzs, plusz pont a szép összetevők miatt :) Nézzetek youtube-on videót a swatchokkal a szín választáshoz ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

tokfejessi

2016. február 8.

A 2-es és a 9-es árnyalatot rendeltem meg, fejenként 98 centért. Nem mondom, hogy életem legjobb rúzsa, de ennyi pénzért bőven jó.
Szép a színük, az illatuk is kellemes, csak a felvitelére vigyázni kell, mert könnyű velük túlzásba esni. Tartósnak nem mondanám, de talán nem is baj, ha kicsit kopnak ezek az erős színek.
A rendelésnél szerintem nem árt belekalkulálni, hogy a képek nem teljesen fedik a valóságot. A 2-es árnyalat nekem sokkal inkább tűnt egy hétköznapi nude árnyalatnak, de valójában halvány rózsaszín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

KlaudiaZs

2015. december 7.

Egyből két árnyalatot is vettem, a 3mast és a 6ost, darabja 350Ft-ba került, sajnos nehezen találok itthon ilyen árnyalatú rúzsokat elfogadható áron. Mindkettő állaga remek, krémes, de nem folyós, a finishét leginkább szaténosnak mondanám, pont a kedvencem, a viselete kellemes, nem tűnt úgy, hogy szárítana, az illata pedig kifejezetten jó, visszafogott, nem büdös vagy zavaró, ettől féltem a leginkább.:D Saját dobozkájukban érkeztek, maga a rúzs csomagolása műanyag, érződik is rajta, de látványra ez nem jön le.
A 3mas egy élénk lila szín, elvileg a MAC Amp it up dupe-ja, a minősége nem a legjobb (nekem lipstick helyett lipgloss van ráírva, de vhol a kettő közt van fura mód), de még így is szép felkenve, bár rétegezni kell, mert hajlamos foltos lenni.
A 6os egy sötét bordó szín, ez pedig talán a MAC Diva dupe-ja, és azt kell mondjam, gyönyörű, meglepett, hogy mennyire. Ez nem foltos, mint a lila, itt nem tűnik fel, hogy olcsó rúzsról van szó. Kicsivel krémesebb is az állaga, mint annak, ceruza nélkül nem nagyon lehet szépen felvinni, de egy kis ügyeskedéssel tényleg csodás a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

reka9833

2015. november 14.

Nekem is a hármas számú lila árnyalat van meg, egyszerüen imádom. Krémes, szép a színe és tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Collagen, Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Butylene Glycol, Ethylene Glycol

Wax

Squalane eo 1 0

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.