Raywell

Ár:   2450 Ft és 5200 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Cocochoco, Asia Center   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: baviki, Módosítva: 2021. január 27.

Ár:   2450 Ft és 5200 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   Cocochoco, Asia Center
Kategória:   Hajápolás

Hidratáló, ápoló hatású sampon, mely táplálja a száraz fejbőrt és hajszálakat egyaránt. Segít megelőzni a haj gubancolódását, a benne található különleges hatóanyagok révén, mint az ylang-ylang olaj, japán kamélia olaj és más különböző kondicionáló tulajdonságú hatóanyagok. A sampon használatával a száraz fejbőr és haj új életre kel. Hidratáltságának köszönhetően nem alakulnak ki a gubancok. A hidratált haj visszanyeri fényét, így újra régi pompájában ragyoghat, akár csak a kisbabák haja.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Beya93

2023. április 5.

UPDATE 2023.04.04.
Miután a kis flakon elfogyott újra vettem a nagyot aminek a flakonja sokkal jobb, normálisan lehet adagolni. 5*ra módosítom, mert nagyon puha és szép állagú lett a hajam tőle, úgy látszik idő kellett neki. Továbbra is elég a heti 1xi mosás úgyhogy nekem nagyon bejött, maradok ennél. A balzsamjaval együtt.

2023.02.11.
Száraz, szőke balayage hajam van. A legjobb sampon amit valaha használtam, de azért csodát ettől sem kell várni. Az eltort, szálkás hajjal nem tud mit kezdeni, de a szárazságot némiképp segít és kordában tartja a hajat. Extra hiperszuper fényességet meg selymesseget nem kaptam tőle, ami viszont biztos hogy ennek köszönhető, az az hogy végre újra elég heti 1x hajat mosnom :) persze a végén már kell szarazsampon, de teljesen vállalható. Sűrű állagú, erős illatú (nekem kicsit nyanyás) normál módon habzó sampon. Nyilván 2x kell samponozni, elsőre nekem se habzik szinte semmit. 1 kis flakonnal használtam el, a balzsamjával együtt, és egyelőre biztos hogy maradok ennél. A kis kiszereles flakonja borzalmas egyébként, az aljáról kb lehetetlen kiszenvedni a maradékot. Úgyhogy emiatt is meg mivel nekem bejött mostmár a nagy kiszerelest vettem meg, ennek normális a flakonja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 5.

UPDATE 2023.04.04.

2023.02.11.

b.Rose57

2023. január 8.

Lelkesen vetettem bele magamat a bio-hajápoló termékek világába. Nagyon száraz, érzékeny fejbőröm van, ill. száraz hajam. Nem igazán habzik a termék, és hajmosás közben úgy éreztem, mintha még szárazabbá és gubancosabbá tette volna a hajamat, rendesen rossz érzés volt hozzáérni. A hajpakolásával együtt használtam a sampont, amíg el nem fogytak. A hajpakolás annyit tett hozzá a történethez, hogy minimálisan visszapuhította a hajamat, igazából különösebb változás nem történt. A száraz fejbőrömön sem igazán segített a termékcsalád, átmenetileg minimálisan, mintha csökkent volna a száraz bőr húzódás miatti diszkomfort érzet, de nem sokáig tartott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 8.

Klari45

Korcsoport: >54
2022. december 4.

Együtt használom a hajmaszkkal és a hozzá való hővédő krémmel. A hajam hosszú, sok, de nagyon száraz, irritált, érzékeny fejbőrrel. Ez a termékcsalád nagyon szépen kezeli a problémát, tényleg hidratálja a hajat, ami a beszárítás után sem lesz száraz, sprőd. Finom illata van, visszafogott, nem tolakodó. Én szárítás után azért még szoktam egy kis olajat morzsolni a hajvégekre. Hezitáltam, hogy 4 vagy 5 csillagot adjak, de nem leszek szigorú :) Hosszútávon használva szépen rendbeteszi a hajat, az általam kipróbált rengeteg sampon között tényleg a top 5% ban van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. december 4.

macimanci

2021. március 7.

Ha valaki kipróbált már a piacon minden létező hajfestéket, hajápolót, sampont, akkor én vagyok az:) (Jobb ha össze sem számolom, hogy az elmúlt évtizedekben mennyit költöttem ezekre, a szép haj reményében....). Voltam már szőke, vörös, fekete, minden. Idővel persze lenyugodtam, 3 gyermekes anyaként már megtaláltam önmagam úgy hiszem, nem kísérletezem tovább a hajszínekkel. Viszont a kor előrehaladtával, a szülésekkel, no meg azért festegetem is rendszeresen és vasalom, a hajam elég rossz állapotba került.

Ez a sampon valóban csodaszer! Ha lehetne 10 csillagot adnék rá! A balzsamjával együtt használom és a menthetetlennel tűnő hajamba újra életet lehelt. Selymes, csillogó és bársonyos. Imádom! Minden más sampon ment a kézmosós flakonba, vagy elajándékoztam őket. Ennél jobbat én még soha nem használtam. Boldog vagyok és remélem, most már a hajam is szépen meg tud nőni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.