Raywell

Ár:   2450 Ft és 5200 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Cocochoco, Asia Center   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: baviki, Módosítva: 2021. január 27.

Ár:   2450 Ft és 5200 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   Cocochoco, Asia Center
Kategória:   Hajápolás

Hidratáló, ápoló hatású sampon, mely táplálja a száraz fejbőrt és hajszálakat egyaránt. Segít megelőzni a haj gubancolódását, a benne található különleges hatóanyagok révén, mint az ylang-ylang olaj, japán kamélia olaj és más különböző kondicionáló tulajdonságú hatóanyagok. A sampon használatával a száraz fejbőr és haj új életre kel. Hidratáltságának köszönhetően nem alakulnak ki a gubancok. A hidratált haj visszanyeri fényét, így újra régi pompájában ragyoghat, akár csak a kisbabák haja.

macimanci

2021. március 7.

Ha valaki kipróbált már a piacon minden létező hajfestéket, hajápolót, sampont, akkor én vagyok az:) (Jobb ha össze sem számolom, hogy az elmúlt évtizedekben mennyit költöttem ezekre, a szép haj reményében....). Voltam már szőke, vörös, fekete, minden. Idővel persze lenyugodtam, 3 gyermekes anyaként már megtaláltam önmagam úgy hiszem, nem kísérletezem tovább a hajszínekkel. Viszont a kor előrehaladtával, a szülésekkel, no meg azért festegetem is rendszeresen és vasalom, a hajam elég rossz állapotba került.

Ez a sampon valóban csodaszer! Ha lehetne 10 csillagot adnék rá! A balzsamjával együtt használom és a menthetetlennel tűnő hajamba újra életet lehelt. Selymes, csillogó és bársonyos. Imádom! Minden más sampon ment a kézmosós flakonba, vagy elajándékoztam őket. Ennél jobbat én még soha nem használtam. Boldog vagyok és remélem, most már a hajam is szépen meg tud nőni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol