Raywell

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: YuunoooTimeroon, Módosítva: 2021. január 27.

Kategória:   Samponok

"A Raywell Plex samponjának különlegessége, a Cuticlex technológián alapszik. A sampon 1%-át teszi ki eme Plex védelmi rendszer, mely védi és újjáépíti a károsodott hajat is. Tryglicerint tartalmaz, mely táplálja, hidratálja és ragyogóvá teszi azt. A haj szerkezetének újjáépítéséről és megerősítéséről, 3 féle növényi keratin gondoskodik és nem utolsó sorban szebacinsavat tartalmaz, mely képes regenerálni és táplálni a sérült hajszálakat is."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szgt_rebeka

2024. május 12.

Semmi illata, ami van is elég furi, alig habzik.
Nagyon nehéz vele a hajmosás.
Csak akkor használtam, amikor muszáj volt megvennem a keratinos hajegyenesítés után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 12.

Semmi illata, ami van is elég furi, alig habzik.
Nagyon nehéz vele a hajmosás.

NatureBeauty

2022. október 3.

Sok szulfátmentes sampont használtam, és végre nem kell tovább kutatnom...hatékony, szépen tisztítja a hajat. Keratinos kezelés után nem is szeretek mást használni. Jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 3.

timimimi

2021. július 8.

1 hete használom, cocochocco kezelésem volt, és miután letelt a 72 óra amíg nem érhette víz a hajamat, ezzel kezdtem mosni. Szerintem jól tisztít, nagyon puha, szép, fényes lesz hajmosás után a hajam. Nyilván a kezelés miatt, de szerintem jó ez a sampon. Majd megveszem a hozzá való hidratáló maszkot is, hogy lássam mi a különbség, de én eddig sem raywell sem cocochoco termékekkel nem lőttem mellé. Nagyon jó minőségű cuccokat állítanak elő, és külön öröm számomra, hogy nem tesztelik őket állatokon, ha jól tudom.
Ja és nekem habzik rendesen és nem is kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 8.

Ja és nekem habzik rendesen és nem is kell belőle sok.

kamillaanemeth

2020. február 23.

cocochoco kezelés után kaptam a fodrászomtól, most már 2 hónap után úgy érzem, tudom véleményezni.
1. a “szinte alig habzik” dologra a kétszersamponozás a megoldás, bár ezt alapból minden samponhoz ajánlják.
2. a balzsammal együtt nekem 3. hónapja tartja magát, bár szögegyenes csak akkor lesz, ha hajszárítóval azonnal megszárítom, különben enyhén hullámosra szárad, de ettől még a hajam puha és fényes.
végülis nem az egyenesség volt a lényeg a kezelésnél, hanem a hajszerkezetem rendbetétele, ezt azóta is érzem, és ez a sampon-balzsam kombó elég jól bevált. egyébként dupla samponozással is kitart a flakon sokáig, heti 2-3 hajmosás után még mindig van belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Norcika79

2019. december 20.

Vegyes érzéseim vannak mert szárítás után a maszkkal és a polymer sprayvel együtt használva gyönyörű a hajam. Sokat javított a festés, szőkítés okozta károsodásokon, és kevésbé töredezik. Az illata is kellemes.
DE maga a hajmosás egy rémálom. Szinte alig habzik és folyékony állaga ellenére is nehéz eloszlatni a hajon. A szokásostól nagyobb mennyiség használatára sarkal.
Még próbálkozom, hátha megtaláljuk a közös nevezőt.
Adok neki 3*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 20.

Még próbálkozom, hátha megtaláljuk a közös nevezőt.
Adok neki 3*-ot.

sjudy89

2019. november 15.

Tartós hajegyenesítésen voltam, immár harmadjára, de most először anyukaként. A kislányom még este és reggel anyatejet kap (valoszinu emiatt nem sikerült a kezelés). Ezt a sampont kaptam a fodrásztól, hogy használjam a kezelés után mert a leírás szerint segít megóvni az egyenességet. Hát.. egy hajmosás után minden elveszett a hajamból, amiért egy kisebb vagyont fizettem.. persze valószínű a felborult hormonoknak is köszönhető, de ezen kívül sem érzem, hogy egy csoda lenne ez a sampon. De persze még tesztelgetem, hogy az elvesztegetett tartós egyenesítés után lesz-e pozitív hatása a hajamra.. mindenesetre az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Vicuska666

2019. szeptember 10.

Ettől a terméktől vártam a nagy csodát, az agyonszőkített hajam rendbetételét :D
Más mint amiket használtam, más a kémhatása is. Első néhány alkalom után egyáltalán semmi változás nem történt, idővel viszont úgy láttam most már megszokta a hajam és javul. Közben ismét szőkítve lett ami rettenetesen padlóra vágta, így gyorsan visszaváltottam a bevált Nature Boxra mert féltem a kisérletezéstől. :(
Szombaton keratinos hajegyenesítésen voltam. Holnap már megmoshatom a hajam és újra előveszem a Raywell termékeket.
Aki gondolkodik a megvásárlásán annak ajánlom, elvileg sokkal jobb mint a drogériás hajápolók. A flakon felénél tartottam amikor félretettem, most elhasználom a második felét és szerintem újra fogom venni mert ilyen kevés idő után nyilván nem tud nagy javulás történni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Vitaminok: Panthenol

Napraforgómagolajból kivont el nem szappanosítható lipidek, melyek ellenállnak a szappankészítés során fellépő kémiai reakciónak. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevő gyártójának információi szerint hosszantaró hidratációt biztostó, védőréteget erősítő (lipidpótló) és nyugtató hatású hatóanyag.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.