Well Done

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Julcsya, Módosítva: 2013. október 25.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Dezodorok

Aktív formula, hosszantartó védelmet nyújt a testszag ellen, megbízható, hosszan tartó frissesség.

Choc ice

2015. május 21.

Az árából kiindulva nem sokat vártam tőle, de kellemesen csalódtam. Nálam hatalmas pozitívum, hogy nincs benne alumínium és nagyon szeretem az illatát, bár nem egy Dove dezodor a hatásosságát tekintve, mégis a legjobb az alumentesek közül, ezért 5*

update: sárga nyomot hagy a fehér ruhán :( ezért -1 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

update: sárga nyomot hagy a fehér ruhán :( ezért -1 csillag

Erika80

2014. augusztus 25.

Sajnos elég izzadós típus vagyok, nem rég vettem egy ilyen deot, mondom lesz ami lesz, kipróbálom. Nem csalódtam. Ennyi pénzért olyan deót, ami a testszagot ennyire jól kezeli... Én azt mondom rá, hogy egész jó. Meglepően produkál. Sok féle dezodort próbáltam már, még a drágább és márkás termékekből is, de ez úgy látszik bevált.
Én nem azt várom el egy deótól, hogy gátolja meg az izzadást, mert az egyáltalában nem természetes és helyes, inkább segítsen abban, hogy ne legyen erős és kellemetlen illata a verejtéknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

jetroh

2013. december 16.

kellemes illat,kizárólag hónaljra fújom,testre semmiképp.A kellemetlen testszagot jól elnyomja és nem hagy nyomot se a ruhán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

Jelizz

2013. október 30.

Finom az illata, sajna nem tartós :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 30.

Finom az illata, sajna nem tartós :/

Ágic@

2013. június 10.

Nagyon jó, imádom az illatát. Nem szárítja ki a bőrt a hónaljamon, ráadásul semmiféle irritációt nem tapasztaltam. Az illat tartóssága is megfelelő, pár óra múlva is érezhető még :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, D-Limonene, Linalool, Citral, Isopropyl Myristate