Egyéb

Ár:   $8   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kebkeb, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   $8
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Egy kult-klasszikus, több-funkciós balzsam száraz bőrfelületek kezelésére.

Dusmata

2018. november 16.

A legjobb amit valaha használtam, kár, hogy csak interneten lehet rendelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

A legjobb amit valaha használtam, kár, hogy csak interneten lehet rendelni.

Moringa

2017. április 5.

Nem is értem, hogy miért nem kap több szót ez a termék. Notinoról már lehet rendelni. Próbáljátok ki..mert meg fogtok döbbeni! Külföldön nagyon ismert, és szerintem a világ 3 legjobb ajakbalzsamja közül az egyik! + pont, hogy rengeteg ideig elég! Sminkes körökben nagyon ismert és megannyi modell favoritja.

Illatanyagok: Essential Oil

Nem szabványos INCI név. Jelentése: illóolaj. Az illóolajok tömény, lipofil (zsírban oldódó) és általában vízzel nem keveredő (hidrofób) folyadékok, amelyek illékony vegyületeket tartalmaznak, és növényekből vonják ki őket. Az illóolajokat gyakran használják aromaterápiában vagy kozmetikumok illatosítására. Sok illóolaj antioxidáns vagy épp antimikrobális hatással van a bőrre, viszont egyúttal sok esetben rendkívül gazdagok bőrérzékenyítő hatású összetevőkben is, melyek irritálhatják, károsíthatják bőrt.