Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GNóri, Módosítva: 2015. december 25.

Lelőhely:   Müller, online

Ár: 3500 , Eladó: Olgi72
Állapot: 25/2 fújás hiány , Helyszín: Heves, fizetés: előre utalás
adrienn0507

2019. december 16.

Számomra ősszel és télen igen kedves viselet. A tartósságára sincs panaszom. 2-3 fújás elég belőle. Az ára pedig nevetségesen olcsó volt, egy kis illatszerüzletben vásároltam. A többire is kíváncsi vagyok, de azokkal még nem találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

PerfumePippi

2019. február 24.

Sajnos rajtam egyáltalán nem működik, nem finom: először egy lefojtott, édes, erősen gyümölcsös vintage hangulatú illat érezhető, amelyben legerősebb az eper, de ez amolyan frissen vágott fű illatával keveredő eper, a háttérben pedig a régi kölnik virágossága érezhető. Utána eltolódik egy kámforosan vágott füves irányba, ami szirupos gyümölccsel keveredik. Ebből csak a vágott füvet és a szirupos gyümölcsöt nem szeretem. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 24.

KittiASzuperpocok

2017. május 23.

Kulseje nagyon csinos es tartossaga is kivalo.
Maszkulinabb illat, akik ezt nem kedvelik, inkabb hagyjak ki. ☺
Igaza van Doridorinak, valoban nagyon hasonlit a Marina de Bourbon Rouge Royalra, de ez edesebb, popularisabb.
Mivel szeretem es mar huzamosabb ideje allando a polcomon, igy megerdemli reszemrol a maximalis csillagot. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Kulseje nagyon csinos es tartossaga is kivalo.
Maszkulinabb illat, akik ezt nem kedvelik, inkabb hagyjak ki. ☺

Pünyike

2016. november 24.

Rögtön az elején érezni a gyümölcsöket, de egészen finoman. Egy közepesen édes, epres-ribizlis limonádéhoz tudnám hasonlítani. A fejillat elillanása után marad az enyhén édeskés virágcsokor, majd ezután egy igen kellemes, de szerény vaníliás-mohás illat. Bár gyümölcsös- virágos, de mélyebb, mint általában a hasonló illatok.Ennek ellenére nem egy harsány parfüm, de én mégis inkább télen használnám, és nappal. Nem egy alkalmi illat, inkább olyan sétálós, barátnős, nagynénis. Bár könyvtárba is mehetünk ezzel az illattal, megzavarni nem fog senkit, nem vonja el semmiről a figyelmet. Ez egy "mimóza" illat. Monogám, bújós illat. Igen, csak neked szól, csak miattad van, csak te érzed ( meg az, akinek szereted a közelségét). Ha nem akarsz kitűnni a tömegből, ha "csak" egy ember figyelmét szeretnéd magadra vonni, ez a parfüm remek választás lehet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 24.

Doridori

2016. május 2.

Valamikor hajdanán használtam a kék-sárga verziót, annak nagyon jó illata volt, legalábbis a 90'-es évekhez illő volt : ) bár szerintem ma is megállja a helyét. Szóval ennek hatására, és abban bízva, hogy ha a kékje jó volt, akkor biztos jó "ez a piros" is, vakon rendeltem egy 25 ml-s kiszerelést.
Nem rossz illat, de szerintem nagyon fura. Nem tudnám most egyik parfümhöz sem hasonlítani, amit ismerek. Az az igazság, hogy én inkább valamilyen "lédús, ropogós, gyümölcsös" illatra számítottam kis virágos beütéssel, ám ehelyett olyan "száraz gyümölcsös". Tudom, hogy ez hülyén hangzik, de engem a potpourri-k illatára emlékeztet. Szóval, ha valakit érdekel szívesen eladom neki nagyon baráti áron. Egyetlen fújás hiányzik belőle. A doboza is vadiúj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

GNóri

2015. december 30.

Először is, annyit muszáj hozzátennem, hogy az ég világon sehol nem találtam meg a parfüm illatjegyeit angolul vagy magyarul, végül egy portugál honlapról fordítottam le google fordító és képkereső segítségével:D Szóval bocsánat, ha valami kimaradt, vagy rosszul írtam.
Ez a kis helyes piros parfüm a Müllerben, a legalsó polcon árválkodott. Általában bejönnek a pirosas külsejű parfümök, így adtam neki is egy esélyt. Miután kifújtam, nem tudtam eldönteni, hogy tetszik-e..leginkább az volt róla a véleményem, hogy érdekes. Párom is annyit mondott rá, hogy "Érdekes, nem rossz". Valahogy nem éreztem enyémnek ezt az illatot, mégis folyton a csuklómat szagolgattam, végül másnap visszamentem érte, és megvettem. Nagyon gyümölcsös, rajtam legerősebben az eper érezhető, de az erőszakos gyümisséget tompítják a virágok és a citrom. Rajtam meleg, tompa, kesernyés eper illat. Továbbra is annyi a véleményem róla, hogy érdekes. Ha egy kicsit kevésbé lenne édes, talán jobban tetszene.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Lyral, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Benzyl Benzoate