Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: etoc, Módosítva: 2020. május 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ryis Natural Formula Teljes Ápolás ajándékcsomag része

Vaníliás-orgonás arctisztító parabén, ásványi olaj, mesterséges színezék, SLS és SLES nélkül.

kissagi19

2019. december 7.

Ajandekcsomagban kaptam. Nagy reményeim voltak irányába. Kár volt... Mű szagú, használat után pedig kicsit húzódik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 7.

Capinyo

2019. január 12.

Ajándékcsomag része volt. Átlátszó folyékony cucc, jól habzik, közepesnél eggyel jobban tisztít, de semmi extra. Ami mellette szól, hogy érezhetően puha lesz a bőrön a használata után, viszont extra adag hidratáló kell utána, ami a bőrtípusomra egyébként nem jellemző. Elhasználódott, de nem újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

camouflage

2017. április 25.

Én ezt egy szettben kaptam meg. Nagyon szeretem,nagyon jól hidratál. Az illata kicsit furcsa,sőt egyesek szerint büdös, de én szeretem ezt a kicsit gyógynövényes illatot :) Örülök,hogy hozzájutottam,nagyon tartós. Anyukám ekcémától szenved, és az ő kezével is csodát tett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

Vivus97

2017. április 7.

Kellemes illata van, de ennyi. Nekem nagyon kiszárította a bőröm, de megfelelő hidratálás mellett egy arclemosónak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate