S Budget

Ár:   300 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lau0825, Módosítva: 2012. október 17.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   Spar
Kategória:   Egyéb

Gyengéden és alaposan tisztítja az érzékeny bababőrt. Kíméletes ápolás bőrbarát hatóanyagokkal, alkohol és színezék nélkül. Polietilén-glikol-mentes. Bőrsemleges pH-érték. Klórmentesen fehérített.

Kiszerelés: 72 db

Egi

2019. április 16.

Nekem tökéletes. Rendeltetésszerű használatra alkalmas. :D Nem túl nedves, vékonyabb, enyhe de jó illata van....nem irritál. Gyakorlatilag célnak megfelel. Máshova nem használnám, de egyik másik popsitörlőt sem. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Kingucii

2017. július 27.

Nem volt a boltban, amit szoktam venni, ezért gondoltam kipróbálom ezt, hátha..
Smink lemosására ill. intim területek felfrissítésére szoktam használni.(vagy ha olyan helyen vagyok Wc papír gyanánt) ennek a célnak bőven megfelel. Az illata picit furi, kellően nedvesített, viszont tényleg nehéz csak egyet kivenni. Ezt leszámítva, amire én használom, nekem jó.:)

update: Hát, olcsó húsnak, híg a leve.-Szokták mondani. Ez esetben is igaz. A lapocskák nem kellően nedvesek,majdhogynem szárazak. Az elején még nedves volt,de a tasak tartalmának a felénél már száraz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Nem volt a boltban, amit szoktam venni, ezért gondoltam kipróbálom ezt, hátha..

nicolekitti

2017. július 4.

Mikor használtam nagyon kiszárított, gondoltam akkor a kutya mosdatásánál elhasználom, neki is pirosra csípte a fenekét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

egeresi47

2017. január 8.

Hát, arra használtam h ha véletlenül nem tudtam tusolni, akkor na.
De abszolút fura.
Rosszul lehet adagolni, rossz az illata, vékony :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Hát, arra használtam h ha véletlenül nem tudtam tusolni, akkor na.
De abszolút fura.
Rosszul lehet adagolni, rossz az illata, vékony :/

galysos

2016. október 12.

Nedves wc papír helyett használom óvodás kislányomnak. Szinte nincs is illata. A kendő nehezen adagolható, egy darabot lehetetlen kivenni, úgy van összehajtva. A kendő mérete megfelelő, de szerintem túl nedves és vékony. Ezért az árért nem olyan rossz, de legközelebb nem ezt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 12.

Someone92

2015. április 18.

Idáig neogranormont használtam, azzal egyik popsikendő sem vetekedhet. Mivel az ára elég drága így gondoltam kipróbálok egy olcsóbbat.
Előnyök: intim higiéniára ideális, nem irritál, az ára jó
Hátrányok,nem viszi le rendesen a sminket, furcsa illata van, a kisbabámat nem ápolnám vele
Újravenném, mert alap smink letörlésére, illetve intim higiéniára ennyi pénzért tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Előnyök: intim higiéniára ideális, nem irritál, az ára jó

Nicu

2015. április 6.

Smink letörlésére használom. Szerintem kicsit furcsa az illata, vékony, összeragadnak a kendők. Fura réteget képez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

AnkaBianka

2014. július 29.

Próbáltam többféle kendőt is, őszintén szólva nekem eddig ez a Spar-os a leginkább megfelelőbb. Sokat nyom a latba az is, hogy általában 4x72 db 1000-1200 Ft között van, és ez a mennyiség sokáig elég. Intim használatra és sminktörlésre használom főleg, eddig semmilyen negatívumot vagy zavaró dolgot nem tapasztaltam. Illata is és anyaga is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

lau0825

2012. június 28.

Beteg voltam nemrég, ilyenkor nedves törlőkendőkbe szeretem fújni a nózimat, hogy ne dörzsölődjön ki nagyon.. Megvettem ezt, gondoltam erre a célra csak megfelel. Hát borzalmasan kiszárította az orromat és az arcomat is, ahol ért. :/ Mit művelhet egy kisbabával?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Hidratálók: Propylene Glycol