Saffee

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: disabo, Módosítva: 2022. február 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• eltávolítja az arcbőrről a szennyeződéseket és a faggyút
  • összehúzza a pórusokat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Benedetta88

2020. december 28.

Tonikot kerestem, így tettem vele egy próbát. A kombinált bőröm szereti. Pattanásaim nem igazán vannak, mitesszereim inkább. És persze az elmaradhatatlan T-vonal zsírosodás. Most így a hűvösebb időben remekül megbirkózik ezzel, szépen lemattítja a bőröm és mégis hidratálja. Napközben nem fényesedik ki a homlokom. Nyáron viszont szerintem kevés lesz. Használata kellemes, nem irritál, nincs benne parfüm. Az üvege nekem is nagyon tetszik, igazi minőségi termék hatását kelti, az adagoló fej is szuper. Szerintem még újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Csillag2812

2020. november 27.

Nem rossz termék. A kisebb kiszerelést vásároltam Notinón, kedvező áron. Használata kellemes, nem szárít, nem irritálja a bőröm, jól tisztít. Kombinált, aknés bőrömnek jót tett, bár a pattánasaimon nem nagyon segített, de nem is ártott! Szépek az összetevői, parfüm mentes és külön kiemelném az üveg dizájnját, szerintem nagyon minőségi, ezt a drágább tonikoknál nem tapasztaltam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

disabo

2020. szeptember 19.

Kb. 3-4 hónapja majdnem napi rendszerességgel használom. Kifejezett csodát nem tett a bőrömmel, de nem szárít, nem lettek tőle pattanások, kellemes érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Hidratálók: Glycerin, PEG-12, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.