Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2017. október 18.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Magas koncentrációjú szérummal átitatott fátyolmaszk a mély és sokáig érződő hidratálásért. Kollagénnel a bőr fakósága, szárazsága, rugalmatlansága ellen.

• Természetes összetevők az egészséges és ragyogó arcbőrért
  • Bőrbarát, gyengéd összetevők az érzékeny bőr védelméért

foxfox

2019. június 6.

Ez az értékelés nem kifejezettem erre a maszkra szól, hanem mind a 10 típusára. (Najó, 9 mert a ginzenges szaga elviselhetetlen)
Használat után az arcbőröm teljesen feltöltődik, puha lesz, egészséges színt és fényt kap és ez a hatás másnap is érezhető. Nekem igazi csodaszer, hetente 1-2 alkalommal használva szépen karbantartja az arcom. A szövet anyaga jó vastag, nem szakad el, viszonylag jól illeszkedik a szemem körül is.
A 20 ml folyadék egyébként rengeteg, felhelyezés előtt kicsit kinyomkodom a maszkot és a szérumot pipettás üvegbe töltöm át. (És így is látható hatása van!!) ha választani kellene egyébként az olivás a leglátványosabb hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 6.

ursuska

2018. január 24.

Ajándékba kaptam rendelés mellé ebből a maszkból jó sokat. Meg vagyok vele elégedve, jól hidratál, ápolja a bőrt. Egyetlen negatívum, hogy hiába van rengeteg folyadék a csomagban, ebből jó sok csak az alján lötyög miután kiveszem a maszkot, mintha a szövet nem tudná már magába szívni. (Ne legyen félreértés maga a szövetmaszk is bőven át van itatva a szérummal!) Miután levettem a maszkot még jó sokszor beleütögettem a csomagból a maradékot, kapott a nyakam és a dekoltázsom. Majd jött a kezem,... Majdhogynem fürdeni lehetett volna a hátra maradt szérummal. :D
Ez ez nem feltétlen probléma, csak gondoltam megosztom ezt is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Ez ez nem feltétlen probléma, csak gondoltam megosztom ezt is. :)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.