Egyéb

Ár:   280 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zagnes89, Módosítva: 2019. szeptember 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Magas koncentrációjú arcmaszk, ami hosszan tartó hidratáltságot kölcsönöz a bőr mélyebb rétegeinek is. 7 természetes eredetű összetevővel, mely egészségesen fényessé teszi a bőrt. Bőrbarát összetevői védőréteget képeznek az érzékeny bőrön. A burgonya kivonat magas nedvességtartalmával azonnal csökkenti a bőr pirosságát.

zagnes89

2019. szeptember 1.

Rendeléshez kaptam ajándékba, magamtól nem vettem volna meg. Ez a véleményem meg is változott.
A leírás szerint arcmosás és tonizálás után kell használni, így tettem, és kb 20 perc után vettem le, a maradék esszenciát beütögettem a bőrömbe. Előtte elég piros volt pár helyen a fejem, főleg hogy a szemöldökömet is előtte ritkítottam, ez 20 perc múlva teljesen megszűnt. nem húzódik a bőröm, csak hidratált. Kellemes volt viselni és utána is jó érzés, valószínűleg megrendelem, illetve más maszkot is kipróbálok a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Antioxidánsok: Schizandra Sphenanthera Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

burgonya gumójának kivonata, más néven burgonyakeményítő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és -lágyító hatású összetevő. Paula Begoun szerint sűrítőanyagként használatos összetevő.

A schisandra gyümölcs kivonata. A CosIng besorolása szerint antioxidáns, bőrkondícionáló, bőrvédő, és szeborrea ellenes hatása van. Ázsiai kutatások szerint állítólag segít megvédeni a bőrt a nap káros sugarzásától. (Önmagában nem fényvédő szer.) Segíti a napsugárzás vagy szél által károsodott bőr regenerációját, valamint segíti a bőrt nedvességének megtartásában.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.