Selena Gomez

Ár:   5860-7540 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: azursatellite, az összetevőket feltöltötte: kimiszandy, Módosítva: 2016. április 29.

Ár:   5860-7540 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Fej: málna, ananász, barack, narancs

Szív: szeder, frézia, pézsma

Alap: kókusz, étcsokoládé, vanília, ámbra

diamondring

2019. január 26.

Összetevőket nézve kedvenc illataimat tartalmazza. Az üvegcse is gyönyörűszép, Selenáért is odavagyok, így meg mertem rendelni látatlanban.
És egyáltalán nem csalódtam, sőt, imádom. Teljesen egyedi illat, kár hogy már M.o-n nem lehet megrendelni. Édes illat, kicsit fűszeres hatása is van, nyárra szerintem tökéletes. Nagyon kicsi maradt nekem az üveg alján, úgy vigyázok rá mint a szemem fényére :D Imádom, nekem pont eltalálta az ízlésemet. És sokan meg is dicsérték :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

agirlhasnoname

2016. november 8.

A csokit és a piros gyümölcsöt nagyon érezni benne, viszont szerintem valamelyik összetevő (talán a virág) miatt egy picit műanyag. Akkor teszem magamra, ha kedves és nőies hatásra vágyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

pomme

2016. szeptember 9.

Kedves illat és nagyon egyedi, semmi hasonlót nem szagoltam még. Egyedül amiatt vonok le csillagot, mert az illatok benne nem alkotnak egységet, hanem külön érezni az összes összetevőt. Ez az első parfüm, amiben rajtam az ananász nem férfias, hanem finom, lédús és édes. Érezni a málnát és az étcsokit is, bár sosem értettem a gyümölcsös csokikat, nem is szeretem őket, de sokan igen, úgyhogy biztos van piaca ennek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Sultana

2016. április 7.

A kis szexis Selena ezt is odatette, ahogy kell! Pozitív meglepi volt ez a parfüm, a sztárok neve alatt futók nem szoktak nagy számok lenni, de ez olyan egyéniség, olyan csajos, hogy ámulok! Vetekszik a "nagyokkal"! Az üveg meg külön csúcs!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 7.

anitkaa

2016. január 10.

Ez az illat szerintem csakis fiatal lányoknak való. Nagyon rágógumi illata van és nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Vaslady

2014. március 28.

Na kérem,újra parfüm mintákat vásároltam az interneten,tesztelgetésre.Első benyomás,mikor is a csuklómra cseppentettem az,hogy olyan illata van ,mint gyerekkorom nagy kedvencének a hubba-bubba rágóguminak :-D. Nagyon édes gyümölcsös illat,jól érezhető benne az ananász,a vanilia és a málna is.Trópusi ,pálmafákkal tarkitott naplemente van előttem,mikor beleszagolok.Kizárolag fiatal,tinédzser korosztályon tudom elképzelni a való világban,esetleg fiatal vékony lányok kedvence is lehet .Kap egy erős 3-ast,mivel ismerek tőle sokkal jobb és rosszabb illatokat is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone