Shirley May

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: mili, Módosítva: 2014. február 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A szerelem határtalan illata, egy kis édeséggel meg bolondítva

Füstifecske

2014. április 20.

Én egyszer kaptam egy ilyet, nagyon szeretem az illatát. Aranyos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Én egyszer kaptam egy ilyet, nagyon szeretem az illatát. Aranyos. :)

AliciaS

2013. december 12.

Kellemes karácsonyi hangulatom lesz ettől a parfümtől.:) A baj az, hogy nem tartós.Befújom magam vele, de alig érezni.Maximum, ha az illető belehajol a képembe.Az illata jó, szeretem.Én 600ft értékben vettem tavaly.Egész olcsó, viszont nem a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 12.

claudia

2013. május 22.

Oh mennyi emlék :)
Gimiben kaptam 16 éves koromban a legjobb barátnőmtől karácsonyra. Neki is volt egy ilyen, "egyenparfümünk" lett :) Édes, enyhe fuvallat all-time illat lehetne ha tartósabb lenne egy óránál. Vagy volt hogy már fél óra elteltével sem éreztem ezért gyakran fújkáltam, kb. egy hónapig ha tartott. Eltettem az üveget egy cseppet meghagyva, most lomtalanítottam és megtaláltam...megrohantak az emlékek :) Hogy mekkora ökrök voltunk mi ketten, a pletyik, az éjszakás beszélgetések, a balhék...Szép kis emlékek :)
Azóta ő 4 országgal arrébb van én meg itt maradtam. Már nem tartjuk a kapcsolatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Oh mennyi emlék :)

Jelizz

2013. április 19.

Énis vettem egy 30 ml-is kiszerelést, mert olcsó.
És jó amúgy elegáns de enyhe illatú. Nem igen tartós..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 19.

Énis vettem egy 30 ml-is kiszerelést, mert olcsó.
És jó amúgy elegáns de enyhe illatú. Nem igen tartós..

mili

2013. április 15.

A 14 éves unokahúgaim kedvence, nagy szerencsémre, mert csak 300 ft-ba kerül. Ilyen olcsó parfümtől nem sokat várnék el, de a csajszikon még 3 óra elteltével is érződik az illata. Mindig ezt kérik, így havonta vásárolok nekik 1-1 ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 15.

Alkoholok: Alcohol Denat., Ethyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Citronellol, Coumarin, Citral

Lásd denaturált alkohol.