Egyéb

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Egyéb

A puha, nedves toalettkendők kíméletesen tisztítanak és ideális kiegészítői a száraz WC-papírnak.

• higiénikus és praktikus csomagolás
  • bőrsemleges pH-érték

generalnagy

2017. február 18.

Nem jött be, nálunk műanyag tartó dobozban van és eléggé hamar kiszáradnak a kendők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

kovacsrekaa

2016. november 20.

Solo Sensitive: Illata kellemes, a kendok kellokeppen vastagok es nedvesek. Nem irritalnak, nem szaradnak. Arban is verhetetlen. Doboz+ 1 csomag kendo 649 ft. Az utantolto (2 csomag kendo, 120 db) 499 ft. Nalam a dm sajatmarkasat es a zewat is lekorozte arban es minosegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

ZiAn

2016. május 23.

Ilyen rgy ideális nedves törlőkendő. Mérete, illata, nedvessége hibátlan. Próbáltunk mást is, de a közelébe sem értek. +1 tulajdonság a többihez viszonyítva: ez nem szakad. Évek óta alap darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 23.

AkInImOd

2015. október 7.

Nekem a rózsaszín példány van meg, ami érzékeny bőrre való a leírása alapján. Utazáshoz mindig magammal viszem, viszont a külső műanyag fedője elengedte magát a csomag felénél, úgyhogy azt cellux-szal pótoltam ki - viszont még így sem száradt ki! Nagyon nedvesek a kendők, néha már-már habzó szinten, ami azért nekem elég fura... Illetve nekem hajlamos emiatt el-el szakadni, és úgy kell kiapplikálnom a teljes kendőt, ami magával húzza a következőt párszor, feleslegesen. Ennek ellenére újra fogom venni, mert szuper, hogy magammal tudom vinni bárhova a praktikus mérete és kiszerelése miatt - és egyszer nem volt nálam semmilyen sminklemosó, akkor kínomban ebből egy fél papírt bevetettem... szuperül leszedte a felesleget. Úgyhogy szuper termék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

kacola

2015. augusztus 13.

Az egyik legjobb nedves wc papír, amitől a wc sem tömődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Az egyik legjobb nedves wc papír, amitől a wc sem tömődik el.

PetraRéka

2014. augusztus 12.

Szintén a kamillásat használom,ALDI-ban kapható.Nagyon jó minőségű,kellően nedves,jó illatú;olcsó!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol