Egyéb

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Springfield, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rumcajsz, Módosítva: 2021. február 16.

Lelőhely:   Springfield, online

"A mentával enyhén megfűszerezett olasz citrusféléknek köszönhetően egy könnyű és fiatalos illat, amelyhez a levendula, a zsálya és a szerecsendió kiváló kombinációja karaktert és személyiséget kölcsönöz. A háttérben érezhető mohás-fás illat a parfümöt még hosszabban érezhetővé teszi a bőrön."

99,7% biológiailag lebomló

Rumcajsz

2021. március 18.

Hirtelen ötlettől vezérelve egy Springfield üzletben próbáltam ki ezt az ""öko"" parfümöt. Nyitása nem tetszett, tovább is álltam. Este viszont ahogy szagoltam csuklómon egy finom mohás, gyantás, erdei illattá finomult a bőrömön, ami viszont nagyon tetszett. Akciósan 2300-ért nem volt kérdés, pár nap múlva megvettem. A nyitásért még mindig nem vagyok oda, de a leszáradás tényleg tetszik. Nem egy egyedi illat, nem is olyan ami különösebben addiktív lenne, mégis jól esik néha felfújni, az erdős leszáradás olyan megnyugtató. Ezért az árért teljesen rendben van, a tartóssága sem rossz. Mint ahogy a dobozon írják 99,7%-ban biológiailag lebomló (aluminium és üveg, i guess), állatokon nem tesztelt, nincsenek benne szintetikus színezékek, növényi származékú alkohollal, a többi spanyolt nem tudom lefordítani most, a lényeg, hogy nagyon öko-nak akarják beállítani. greenwashing? probably.

Összességében semmi extra, de ezért az árért miért ne? nem rossz, de nem venném újra. A reklám videójuk nagyon vonzóvá teszi amúgy :DD

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Coumarin, Geraniol, Citral

Részletesebb információ a smartskincare-en.