Star Nature

Ár:   980 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: funny.hunny.bunny94@gmail.com, Módosítva: 2012. március 9.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Valódi vattacukor illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Star Nature EDT Vattacukor, Tutti-frutti, Rágógumi Illattal
Ár: 1000 Ft a 3 db együtt , Eladó: ZoeK
Állapot: mindháromból 2 fújásnyi hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/személyes átvétel, fizetés banki utalással, személyes átvétel esetén készpénzzel

mangoBEAR

2021. november 13.

Juujj! Gyerekkorom nosztalgiája 😂
Kis-tiniként állandóan ezt használtam, és kergettem ki a világból vele a szüleimet (mostmár én is aláírom, hogy borzasztó az illata XD). A Pink Sugarhoz hasonló illatokat kedveltem akkoriban, szóval imádtam ezt a parfümöt.
Amúgy nagyon durva, hogy ennek a pacsulinak sokkal intenzívebb és hosszan tartóbb illata van, mint a sokkal drágább parfümöknek (persze ettől függetlenül már hoszonéves fejjel nem fújnám magamra, de a régi emlékek miatt megérdemel ennyi pontot)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 13.

Juujj! Gyerekkorom nosztalgiája 😂

Crimson

2021. szeptember 10.

Minden második tizenévesen ilyen illatot érzek. Nekik jól áll, én is használtam akkoriban. De ez már nagyon kevés. Tömény cukor, semmi más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

6vilag

2021. július 18.

Szerintem ez simán egy vegyi fegyver és konkrétan ölni lehet vele a 7-es buszon (sajnos számomra ez igaz az eredeti verzióra is). Admin, könyörgöm, legyen minusz csillag is, vagy legalább nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 18.

d.anett89

2021. június 18.

Borzalmas,dedos (szerintem) az illata, bocsánat szaga. Erre aztán szállnak a darazsak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 18.

Bonnieoo7

2021. június 18.

Atya Úristen! Egyszer szagoltam őket sorra az eurós boltban, aztán menekülőre fogtam. Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek?!😅 A szagélmény még a Pink Sugar - nál is furfangosabb, mondhatni az Aquolina kellemesebb, pedig az is borzasztó számomra. A külalak se semmi, nem tudom hogy vitt rá a lélek, hogy végigszagoljam őket évekkel ezelőtt, de csoda, hogy nem álltam meg a fejlődésben..😆 Ha lehetne zéró pontot adnék, de akkor nem véleményezhetném, s ezt kár lett volna kihagyni. Egyszer azt mondtam, hogy bármit magamra fújnék, ha az egész napon át illatozna rajtam frissítés nélkül...nah ezt akkorsem!🌬️
Ám az rejtélyes és egyben hihetetlen, hogy mennyien szeretik itt!🙀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

Ám az rejtélyes és egyben hihetetlen, hogy mennyien szeretik itt!🙀

Kriszti42

2021. március 16.

Most találtam meg a szekrényben, költözéskor.
Sokkal tartósabb, mint a 4x ennyibe kerülő márkás parfüm.
Én szeretem az illatát, évente 1x mindig szerelembe esek és használom pár hónapig (általában tavasszal, nyáron a melegben már túl sok).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Most találtam meg a szekrényben, költözéskor.
Sokkal tartósabb, mint a 4x ennyibe kerülő márkás parfüm.

Bellana

2021. március 1.

Szerintem megérdemli az 5 csillagot, nagyon nagyon nagyon édes, egyértelműen, ha valakinek nem jön be az édes illat, akkor ne vegyen ilyet :) Olcsó és nagy kiszerelés, nagyon tartós illat. Elég 1-2 fújás egész napra, az elején kicsit tömény, de aztán kellemes, édes illat marad végig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 1.

kisbobitas

2021. január 23.

Általános iskolás koromban menő volt nagyon, még most is lapul egy a vitrinben mert pár év után valamiért kellett ez nekem :'D Manapság csak arra használom, hogy illatosabb legyen a szobám. Tényleg nagyon émelyítő az illata, szinte szörnyű. A kegyelem 3*-ot csak azért kapja, mert a tini koromat idézi fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

Yubiri

2020. szeptember 8.

Én 40 év felett is szeretem. Jó édes illatra vágytam, olyanra, ami egyszerű, és nincs mellette virág illat. Keveset fújok belőle, számomra így nagyon kellemes. Nem bántam meg a vásárlást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

pannababo

2020. július 28.

Vattacukor illatra vágytam, hogy olyan illatom legyen mint egy sütinek. Nagyon alapos bőrradírozas után bekentem magam krémmel majd ezzel a csodával befújtam magam, nekem isteni.
Nekem most jött el az ideje, hogy a vattacukor őrületből kivegyem a része.. Lehet csak nyári hóbort, de ennyi öröm van most 😊😊😅. Pont ilyen illatra vágytam és ilyen olcsón

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, D-Limonene, Coumarin, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamyl Alcohol