Best of Beauty 2019

Star Nature

Ár:   980 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: funny.hunny.bunny94@gmail.com, Módosítva: 2012. március 9.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Valódi vattacukor illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1000 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Személyesen Budapesten (föleg IX. vagy XI. kerulet, de megbeszélhetünk mást is). Szívesen postázom is elöreutalás után., fizetés: --
Ár: 800 Ft , Eladó: Maja77
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postai úton
Zindi

2019. május 15.

Máig szeretem az édes-sütis illatokat de ez már nekem is sok, igazából tömény cukor illat semmiféle mellékjegyekkel és semmi más, olyan 18-20 éves korig még menő, utána inkább ciki használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

rosa.love

2019. május 15.

Semmi koze a pink sugarhoz, nem tudom, miert hasonlitjak hozza... Borzalmas, fejfajdito mű szag. A vattacukorhoz sincs köze. Evek ota szerettem volna kiprobalni mit tud. Most egy kinai boltban volt alkalmam megszaglaszni. Hihetetlenul borzaszto.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 15.

KendraZora

2019. május 3.

Olcsó , tartós és édes. Mi kell még? :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Olcsó , tartós és édes. Mi kell még? :D

Wandamaci

2019. április 15.

Imádom az illatát! Még a rosszabb napjaimon is képes felvidítani és sűrűn megjegyzik, hogy mitől van ilyen kellemes illatom. Nagyon tartós, egész nap kitart, és nem tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Evelyn31

2019. április 4.

Kicsit elsőre tömény,de később már kellemesé válik ez az illat. Elég tartósnak tűnik. Nem pont az én illatom,de nem rossz. Általában akkor használom,ha épp elfogyott a kedvenc parfümöm,addig egy sos opciónak nem rossz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

HDorina

2019. március 26.

Még anno, amikor általános iskolába jártam, szinte mindenkin vattacukor illatú parfüm érződött. Én is kipróbáltam. Akkoriban tetszett a tömény illat, de mai fejjel már nem fújnám magamra. Ha a buszon valaki melléd áll, szerintem az erős illattól megfullad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

biju94

2019. március 2.

Na ez az a "parfüm" aminek a zárt térben való használatát be kellene tiltani...
Egyszerűen szörnyű, fejfájdítóan, gyomorforgatóan édes,tömény...fúj!...
Szó szerint elkap a hányinger ha megérzem valakin ...azt ugyan nem mondom, hogy pár éve nem próbáltam ki,(még a gimnáziumos korszakom végén) mivel nekem is volt egy ilyen beakadásom, hogy dejó édes vattacukros parfüm ki kell próbálni, de ez a parfümnek nevezett lötty meg is utáltatta velem az édes vonalat..kb. a felét tudtam elhasználni az üvegnek és ennyi, ment a kukába, most már nemhogy magamon a környezetemben sem bírom elviselni.Hála a jó égnek, nem is használja senki az ismeretségi körömben. Szerencsére a legtöbb ember van annyira igényes , hogy ezt nem fújja magára.
Még ha olcsóbb árkategóriát nézünk akkor is találunk édes parfümöt, ami nem ilyen gejl, undormány valami, és nem okoz fejfájást vagy hányingert :D
Ezt tényleg tini lányos korszakban lehet kipróbálni akkor még nem hat annyira közönségesnek, 20+ felett szerintem már az..
Aki meg használja, és szereti attól elnézést, hogy így lehúztam de egyszerűen borzalom ez az izé...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Na ez az a "parfüm" aminek a zárt térben való használatát be kellene tiltani...
Egyszerűen szörnyű, fejfájdítóan, gyomorforgatóan édes,tömény...fúj!...

Lilu003

2019. február 14.

Volt idő, amikor imádtam az Aquolina Pink Sugar-t, spórolás céljából néha ezzel az illattal helyettesítettem. Igazi édes finomság, semmi nőiesség nincs benne! Fiatalabb korosztály nyugodtan használhatja, szerintem legtöbbünk átesett a cukorka illat korszakon, kell hogy ilyen is legyen az életünkben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

RyahOneY

2019. február 13.

Igazi vattacukros finomság. :)) Tescoban volt leárazva még valamikor karácsony előtt, kettőt is vettem belőle. Sosem volt még Star-os parfümöm, viszont főiskolán a koliban szobatársak használtak ilyet, vattacukrosban és kókuszosban. Mindkettő "ízlett", bár a kókuszos jobban, abból szerettem volna egyet, de már sehol nem kaptam... :/ Most viszont itt volt a lehetőség, hogy olcsón kipróbáljam ezt, nem is hagytam ki. :) Az adagolásával nagyon óvatosan kell bánni, 1 max 2 fújás, máskülönben émelyítően édes és tömény, ráadásul mivel nagyon tartós, így is kitart az illata a nap végéig (lehetőleg gondoljunk a környezetünkre is, mert hosszú távon valóban gyomorforgató tud lenni, ha nagyon töményen használjuk - kész biológiai fegyver... :/ Én is jártam már így, hogy nem bírtam egy-egy ember mellett megmaradni buszon, munkahelyen stb, szó szerint rosszul voltam, olyan töményen használtak ilyen cukros-édes-fűszeres parfümöt. Ezekkel tényleg nagyon csínján kell bánni, tiszteljük már ennyire a többieket...)

Napi szinten nem tudnám használni, nekem túl édes, de egyszer-egyszer azért jó elővenni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Mesilla

2019. január 28.

Ha valaki keresné a '90-es évek diszkófüstjének illatát, ne keressen tovább! Ez az! Igaz, kislányos illat, de nekem bejön, amúgy is szeretem a vattacukrot. És tényleg olyan az illata, befújtam magam, és kérdezgették, hogy honnan jön ez a vattacukor illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, D-Limonene, Coumarin, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamyl Alcohol