Egyéb

Ár:   495 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   42 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. október 13.

Kiszerelés:   42 db

• Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • pH-semleges

wildrose

2018. október 7.

Illatmentes, megfelelő méretű, kellően nedves kendő, szuper anyaga és tökéletesen kivitelezett csomagolása van. Nagyon bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 7.