Egyéb

Ár:   160 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: virumiru, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Shea vajat és bor kivonatot tartalmazó tápláló fáytyolmaszk.

tara95

2019. szeptember 19.

Az ára és az inci miatt elhoztam, bár ne tettem volna. Nagyon kis cuki hogy pandás, rengeteg szmötyi van benne. Azonban a hatása 0, másnap még szárazabb volt a bőröm és varázsolt egy nagy pattit a fejemre, hogy ne unatkozzon, mellé pár kisebb gyulladást is. Imádtam, hogy ilyen figyelmes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

virumiru

2019. szeptember 4.

az auchanban kapható (szerintem saját márkás, mert máshol nem találkoztam még vele), mikor feltöltöttem ide még 160 ft-ért vettem ami már amúgyis hihetetlen, de az utóbbi napok 99!!! forint akció nélkül😨

nagyon jól hidratál, picit levétel után még ragad de kb 5 perc múlva ez elmúlik és tökéletesen lehet rá sminkelni:) nagyon cuki a mintája, a mérete átlagos, és brutálisan át van itatva cuccal, szóval 2 alkalomra simán elég, nem szárad ki a zacsijában. sőt, még másodszor is csavarni lehetet belőle a krémet, a vádlim mindig nagyon hálás érte😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Wine Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propanediol, Trehalose, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.