Egyéb

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SunnySide, Módosítva: 2019. május 27.

Ár:   25 000 Ft

Illatjegyek: borostyán, ylang-ylang, fehér rózsa, bambusz, mediterrán kék harang, szicíliai citrom

selanna

2020. február 9.

Én Promóciós pulton vásároltam kedvezményes áron. Az illatok nagyon jók és tartósak. Egyik barátnőm már a webshopjukból is rendelt, én úgy egy kicsit sokallom, viszont ha lesz lehetőség újból promócióban vásárolni, akkor biztos, hogy lecsapok rá!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Castor Oil