This Works

Ár:   €20   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fuufanni, Módosítva: 2018. március 2.

Ár:   €20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alváskönnyítő spray a gyorsabb elalváshoz és a pihentetőbb éjszakához.

Ár: 1000 Ft , Eladó: edinaaaaaa
Állapot: Új, Helyszín: Oktogon, Mechwart liget, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nessy

2019. július 26.

Évek óta hallom milyen jó ez a spray, így pár hónapja megvettem egy duty free shopban.
Sajnos semmi jót nem tudok róla elmondani, nekem minimálisan sem segített az elalvásban, vagy abban, hogy mélyebben - jobban aludjak.
Valahogy az illat sem túl tartós, nekem elég sokat kell fújkálni, hogy egy kicsit megmaradjon és valóban kicsit "poros" hatású.
Nyomot tényleg nem hagy, a flakon cuki (megtartom).
Úgy gondolom, egy kendőre cseppentett jó minőségű levendulaolaj lényegesen többet ér pl. párna alá vagy az éjjeli szekrényre helyezve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Nyomot tényleg nem hagy, a flakon cuki (megtartom).

pancsolos84

2019. április 11.

Családilag szeretjük. A gyerekeknek a bébi verzió van meg, nekünk ez. A férjem, ha elutazik is viszi magával, így otthon pillanatot tud teremteni egy szállodában is. Megnyugtat, könnyebben és mélyebben alszom. Nyilván nem csodaszer, de nekem segít ellazulni, kikapcsolni. 1-1 puff elég és sokáig megmarad az illat, de nyomot nem hagy az ágyneműn.

Update: Azóta is töretlen szerelem. Tényleg jobban alszom vele. Sokadik flakon van már, most épp az intenzívebb verziója. Annyira megszerettem az illatát, hogy a tusfürdője is mindig van itthon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

gaimanna

2018. december 19.

Egy ideje szemezgettem vele, pedig elég nagy parasztvakításnak tűnik még nekem is, szóval úgy voltam vele, hogy ezért nem adok ki külön pénzt... aztán benne volt a Lookfantastic adventi kalendáriumban, és azóta fújkálom a párnámra. Különösebben nincs gondom az elalvással, így nekem ebben nem segít, viszont kellemes, relaxáló illata van. A barátom pedig folyton csak kiröhög, hogy micsoda értelmetlen dolgokat gyártanak, de észrevettem, hogy ő is elkezdte a párnájára fújkálni, amikor épp kimegyek a konyhába... :D szóval vígan el lehet nélküle lenni, külön tuti nem venném meg, és egy idő után a levendulaillat is sok lehet, mégis, három helyett négy csillagot kap, mert 1. kvázi ajándék volt, 2. a barátomat is megvette kilóra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

gyulzsuzsi

2018. március 2.

Nem tudom mennyire placebo-hatás, vagy csak az időjárási furcsaságok okozták, de párszor sikerült két perc alatt álomba ájulni miután használtam.
Pár hét használat után megváltozott az illatához való viszonyulásom és elkezdtem benne valami poros mellékzöngét érezni. (Ami szerintem van az igazi levendulában is.) Ha egy hajszálnyit frissebb lenne ( pl. mint a Biobaza levendulás-citromos tusfürdője) maximumot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

fuufanni

2016. november 9.

Kellemes illata van, tényleg megnyugtat, én nem minden nap elalváshoz, hanem inkább utazások során kocsiban szundításhoz, vagy ahhoz szoktam használni ha idegen helyen kell elaludnom. Nagyon lassan fogy 1 spricc elég az áthatő illathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Polysorbate 20
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Cinnamomum Camphora (Camphor) Oil, Linalool, Geraniol, Limonene
Tartósítószerek: Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.