Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Az illat kategóriája citrusos

Összetevőiben szerepelnek a bergamot, muskátli, cédrus és a gyömbér.

Joe38

2013. szeptember 25.

Nekem ez egy konzervatív illat.Nem tudom mikor került piacra ,de a mai nappal szinte nem is nagyon kapható...................Én is véletlenül szaladtam bele egy kis drogériában.Ugyan ruhákkal és divattal kiegészített illatnak szánták én mindenképpen a középkorú és attól idősebb célközönségnek ajánlanám,mert olyan hagyományos jellege van.Szerintem öltönyhöz egy kézenfekvő választás lehet ,de ebben a kategóriában is vannak nálam egyértelműen karakteresebb
és színesebb alkotások, amik egy kicsit maguk mögé parancsolják ezt az illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

és színesebb alkotások, amik egy kicsit maguk mögé parancsolják ezt az illatot.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Coumarin, Geraniol, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract