Egyéb

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adrie777, Módosítva: 2017. június 27.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Masszázs gél, mely csökkenti a narancsbőr előfordulását.

Adrie777

2017. június 17.

Nekem nem jött be, mert csak itthon derült ki, hogy tartalmaz fahéj olajat, amire nagyon érzékeny a bőröm, miután bekentem magam; rá nemsokára ki is pattogtam tőle. Aki allergiás a fahéjra, annak nem ajánlom. A hatékonyságáról nem tudok írni, mert nem tudtam csak egyszer használni, utána ment a kukába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.