Egyéb

Ár:   489 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. szeptember 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Különböző felületaktív anyagokat, szennyeltávolítókat, bőrvédő és egyéb adalékanyagokat tartalmazó kéztisztító. A kéz redőiből, pórusaiból az olajos, zsíros fémport, rozsdát, grafitot tartalmazó szennyeződéseket maradéktalanul eltávolítja.

Kiszerelés: 400 g

scintilla

2019. december 11.

Mindig van itthon és legtöbbször valóban kéztisztításra használjuk. Folttisztítónak is tökéletes erősebb anyagokhoz, kiszedtem vele már motorolaj, fáradt olaj és izzadságfoltot is. Természetes, hogy szárít, mert eltávolítja a természetes zsírréteget is a kézről. Nekem megér ennyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 11.

Gabria

2019. november 10.

Nagyon régi krém, ezer éve ilyeneket vesz a család szinte tonnaszámra. Nem lehet rosszat írni róla, a csomagolás is oké, a tisztító hatása meg első osztályú. Nagyon szereti az egész család, ha igazán koszos a kezünk csak ez van, ami segíthet rajtunk. Bár nem mosunk kezet vele napi 5x az biztos, de egyszer-kétszer ha az ember kezet mos vele, biztos hogy nem szárít. Nagyon sokáig elég, így ár-értékben igazán baráti termék. 5*-ös termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Csipetke

2018. szeptember 27.

Valamiért szerettem nézni mikor a sógorom haza jött nyakig olajosan, koszosan és ezzel mosta meg a kezét. Szerettem belenyúlkálni, olyan jó az állaga. Miután ezzel kezet mosott, illetve szinte megmosakodott olyan szép tiszta lett tőle. Mikor költöztem és szerelni kellett ezt azt én is jó használt vettem. Tényleg minden szennyeződést lehoz a bőrről úgy, hogy még nem is szárítja azt. Emlékszem mikor estem keltem a biciklivel meg a görkorival akkor is kb. ezzel fürdetet meg először anyukám...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Ennie86

2018. szeptember 26.

6-7 éves kislányként ülök a földön. Csavarhúzó a kezemben és éppen apukámat nézem, ahogy autót szerel. Aztán persze én is odamegyek 'kontárkodni', mert nyakig olajosnak jó lenni apával. :) Miután kiszereltük magunkat bemegyünk, és ultra dermel kezet mosunk mindketten. Nekem most ez jutott róla az eszembe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Hecate

2018. szeptember 26.

Ismertem autóműhelyben és sírkő és szobrászműhelyben dolgozókat csakis az Ultra Derm kéztisztítót használták. Én a gyerekkori piszkokat sár, festék stb. mindig simán eltüntettem a kezemről vele. Ráadásul kis mennyiséget elég egy-egy akcióhoz felvinni belőle, a kiszerelése pedig igen nagy, szóval gazdaságos. Ezenkívül egy patinás magyar cég terméke, minőségi cucc, jellegzetes, jól felismerhető dobozban. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

lovecreams

2017. augusztus 17.

Az örök! Gyermekkoromban sokat rosszalkodtunk a pajtikkal, ugye szerintem mindenki tudja miről beszélek..:D Akkor aztán minden este korom fekete kézzel mentem haza, ahol édesanyám mindig ezzel tisztogatta meg a mancsaimat:D A családban mindenki használja, bármilyen foltot, anyagot eltávolít a kezekről..az emlék miatt is megér 5 csillagot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Nicy011

2017. augusztus 6.

Majdnem kidobtam a fehér izzadásgátló foltos ruháimat, majd eszembe jutott ez a kéztisztítószer, ami nagyon jól leszedi kézről az olajfoltokat, kerti munka utáni szennyeződéseket. Használat után ismét vakítóan fehérek lettek a felsőim. Azóta nekem ez lett a kedvenc folteltávolítóm és az anyagnak sem lett semmi baja :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

dori96

2017. február 23.

Ennek nincsen lehetetlen, bármilyen szennyeződést leszed az ember kezéről. Alkalmanként tökéletes.
Mindennapos kézmosásra persze nem ezt használjuk mi sem.De egy kinti munka után jól jön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

Banszky

2016. december 12.

Tényleg mindent leszed,legendás kéztisztító. Számomra az illata is a "régi szép időkre" emlékeztet,én szeretem. :) Viszont iszonyatosan szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

paranoidcat

2016. november 7.

Mindent lehozott még eddig - na, jó a fekete nyomdafesték kifogott rajta (bár az még hígítóval se jön le teljesen), de legalább vállalhatóvá tette a pacskerokat. Szárít, mint a fene, de semmi más nem hozza le a mocskot úgy, mint ez a zöld trutyi. Amióta az eszemet tudom, apa meg nagyapa is ezt használják az olajos-koszos kezeik megtisztítására - emiatt a szagát is szeretem: nekem az otthont idézi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Szárított, őrölt fa. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dörzsölő, térfogatcsökkentő, valamint porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású összetevő.