Egyéb

Ár:   199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sabrirory, Módosítva: 2014. november 5.

Kiszerelés:   15 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Antibakteriális kézfertőtlenítő kendő. Parabén- és alkoholmentes.

siss

2015. augusztus 6.

Nálam is alapdarab a táskában,de itthon is van belőle.A Lidis Frotto sima,azaz nem antibakteriális kendők mellett ez a favorit.
Rengeteg helyzetben hasznos kis darab.
Jó a mérete,kellően nedves és kellemes illatuk van.A tasak jól záródik,bár le kell törölgetni,hogy visszaragadjon,de nekem nem szokott kiszáradni.
Van belőle rózsaszín,kék és zöld csomagolású.Utóbbi kettő ugyanazzal az illattal rendelkezik,nagyon kellemes,abszolút jó illata van.A rózsaszín pedig kókuszos illatú,na én ezt kedvelem a legkevésbé,nem jön be.Így ezt a színűt nem is veszem újra.Maradok a zöld-kék csomagosnál. (a csomagolása nem így néz már ki egyébként,teljesen egyszínű és azon a felirat)
Ráadásul nem is olyan drágák,nekem beváltak.Nem csodaszer,de ötös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Rengeteg helyzetben hasznos kis darab.
Ráadásul nem is olyan drágák,nekem beváltak.Nem csodaszer,de ötös.

blilla91

2015. augusztus 5.

Kellett vmi gyorssegély, ami olcsó, nedves és megtörölhettem vele a kezem, meg a vállam és a mellkasom. A rózsaszín csomagolásosra esett a választás, fogalmam sincs van-e különbség a kék és eközött. Nagyon meglepődtem, mikor felnyitottam, ugyanis nagyon-nagyon nedvesek (ennek mondjuk akkor nagyonis hálás voltam :D ). Az angol leírás szerint egy darab törlőkendő 3,33g folyadékot tartalmaz, pH 5,5 és felbontás után 3 hónapon belül el kell használni a csomagot, egyébként pedig 4 évig lenne jó (aminek meg ellentmond a gyártási idő és a felhasználható idő a csomagoláson, aszerint ugyanis csak 2 év, de hát na... :D ) Gyakorlatilag tocsog a nedvességben, ami nagyon nagyon naaaaagyon szupi volt a piszkos buszon ülve. Továbbá isteni fincsi az illata, amolyan édeskés kókuszos, hát imádtam, hogy antibacis mégis jó illatú. ^_^ Úgy döntöttem hogy az arcom is áttörlöm vele (nyílván azzal kezdtem és úgy a váll-kar, kéz) és egyáltalán nem sértett, nagyon klassz puha kendők. A mérete olyan átlagos, egy kendő elég volt mindenre. Nagyon-nagyon megérte, legközelebb is ezt fogom venni (az antibacis géleket ugyanis nem szeretem). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

sabrirory

2014. november 5.

Anyutól kaptam. Erőteljes illata van, néha már fejfájdító, de laptopot pucolni tökéletes.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Chlorhexidine Digluconate

Nem szabványos INCI név. Jelentése: felületaktív összetevők.

Nem szaványos INCI név. Valamilyen tartósítószert jelöl.

Tartósítószer.