Egyéb

Ár:   $15   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki123, Módosítva: 2017. április 3.

Ár:   $15
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az 50% galactomyces-t és 10% rózsavizet tartalmazó szinergia szérum folthalványító, tápláló, hidratáló, pórusösszehúzó és feszesítő hatással rendelkezik, köszönhetően a természetes összetevőknek.

_zsulu_

2018. január 11.

Nem rossz kis szérum, főleg az árát tekintve (liciten nyertem egy másik termékkel, a kettő együtt volt kb 2500 ft). Tavaly április óta van meg, most fogyott el, igaz nem használtam minden nap, de ettől még elég gazdaságos. Kezdetben nem igazán szerettem, nem éreztem semmi hatását és kicsit túl vizesnek találtam. Viszont így a vége felé, főleg hogy bejött a hideg idő, a hidratáló hatása azért hiányzik. Újravenni nem fogom, de a márka propolisos szérumát lehet, hogy kipróbálom, abból volt egy kis mintám, az alapján az jobban tetszett. Egyébként kicsit folyékonyabb, átlátszó, illattalan (reméltem, hogy a viszonylag nagyobb mennyiségű rózsavíztől lesz egy kis rózsaillata ami egyáltalán nincs, ez mondjuk gyanús...) szérum, hamar beszívódik, nem ragad,nem okozott irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

niki123

2017. április 12.

Na ha már feltöltöttem véleményezni is illene :) Kicsit vonakodva rendeltem meg, sokáig szemeztem vele, de semmilyen véleményt nem találtam róla a neten és még nem is nagyon hallottam a márkáról. De úgy gondoltam adok neki egy esélyt, mert nagyon tetszett az INCI-je. Hát egy percig nem bántam meg, hogy megrendeltem. Az arcbőröm csak úgy ragyog mióta használom (persze nem az olajtól, hanem a lehető legjobb értelemben). Nagyon tetszik, hogy olyan élettel teli és kisimult bőröm. Sosem gondoltam volna, hogy nekem erre a szérumra szükségem van, igazából csak a folthalványítás motivált. Persze abban is tökéletesen teljesít, de emelett hidratál, feltölt és feszesít (gyakorlatilag mindent amit ígér, betart). Egy ici-picit ragad mikor felkenem, de nagyon hamar beszívódik. Szuper sminkalap és reggel, este is lehet használni és persze a pipettás kiszerelést is imádom. Biztosan kipróbálom a C-vitaminos szérumot is. :) Mindenkinek ajánlom, mindenféle bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizinate, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.