Vanita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautifullife, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szappanok

Kizárólag természetes növényi alapanyagokból készül.

Az ametiszt kristály a józanság és a tiszta gondolatok köve. Segíti a koncentrációt, erősíti az akaratot és az intuíciót, e mellett nyugalmat hoz és gondoskodik a pihentető alvásról.

r0606

2016. május 28.

Ajándékba kaptam, még csak párszor használtam de nagyon szeretem. Jól habzik, jól tisztít, az illata isteni. A kristály pont hozzám illő, szóval teljesen meg vagyok elégedve vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 28.

beautifullife

2014. február 4.

Karácsonyi szépségboxon keresztül jutottam hozzá.
Litániát nem fogok és nem is tudok róla írni.
Az illata nagyon kellemes, az általam eddig használt szappanokhoz képest határozottan jobban habzik, így könnyebb a használata is. Nem szárít,de plusz hidratálást nekem nem adott. A jó kis víz utáni feszülést azért kiküszöböli a használójának.
Az ametiszt aranyos benne,ha elfogy a szappan biztosan elteszem. Hatását annyira nem éreztem,de tény,hogy picit nyugtatja az ember lányát a szappan,de ez betehető a citromfűnek is. Azért arra ne számítsatok,hogy ettől mentek le alfába minden egyes fürdésnél.
Szóval szép összetevők,tudja amit egy szappannak tudnia kell.
Öt csillag,mert az eddig próbáltakhoz képest lényegesen jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Karácsonyi szépségboxon keresztül jutottam hozzá.
Litániát nem fogok és nem is tudok róla írni.
Szóval szép összetevők,tudja amit egy szappannak tudnia kell.
Öt csillag,mert az eddig próbáltakhoz képest lényegesen jobb.

Antioxidánsok: Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.