Verattiva

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judyshiffer, Módosítva: 2015. április 23.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az innovatív napozócsalád a legújabb generációs, mikrokapszulákba zárt szerves UV-szűrőket alkalmazta, melynek alapjául organikus aloe vera gél és milliárdos egységű probiotikus törzsek és prebiotikus rostok szolgálnak.  A hasznos baktériumok alkalmazása a kozmetikai iparban a bőr védelmi rendszerén túl, serkentik a ceramid-szintézisét, amely az egészséges, ragyogó bőr valódi és igazi titka. A vizet bio aloe verával helyettesítették, hogy így maximális hidratálást és regenerálást érjenek el. Minden termékben megtalálható ezen felül a répa olaj, a karité vaj, a beta-glükán,a kókuszolaj, és a babassuolaj.  3-as hatású, UVA, UVB és Szabad gyökök elleni Védelemről gondoskodik és 3-as hatású, Hidratáló, Öregedés gátló és Vízálló Tulajdonsággal bír.  A VERATTIVA napozócsalád modern kutatásokra épülő, egyedülálló fejlesztés, ami védi a bőrt a szabad gyökök, az UVA és az UVB sugarak ellen, melyek a bőröregedésért és a degeneratív betegségekért felelnek. Az eredmény biztonságos napozás, mélybarna, hosszantartó barnaság és egészséges, szép bőr.

DVeronika

2015. április 23.

Néhány magyar oldalon is megtalálható, én itthon szereztem be. Olyan naptejet kerestem, ami segít a barnulásban, az összetevői alapján nyugodt szívvel használhatom arcra, dekoltázsra is (plusz pattanások kialakulása nélkül). Elég sok új, pici anyajegyem jött ki minden nyáron, sokszor egy egész napos strandolás után vagy 20 db, pedig kenegettem magam a bárhol kapható, hagyományos naptejekkel, amik elvileg hiper-szuperül szűrnek. Ami erről a termékről elmondható, két nyár tapasztalataival: nagyon könnyen beszívódó, kellemesen krémes formula. Tavaly nyáron az olaszországi napon is teszteltem, főként arcra és dekoltázsra használtam (ahol nehezebben is barnulok) és ezzel a krémmel sikerült mélyíteni a színt. Bár csak 2 faktoros, és nyilván napi többször kentem fel, nem égtem le, szépen, egyenletesen barnultam, és nem lettem még pöttyösebb. (Annak ellenére sem, hogy nem vagyok kifejezetten kreol bőrű, bár idén talán már magasabb faktorszámút vásárolnék.) Sokáig tartott, mivel nem kentem magam tetőtől-talpig, így az árát is megérte, mert eddig kevés olyan naptejjel találkoztam, ami az arcomon is ennyire bevált volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Peptidek: Wheat Micro Peptides