Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. május 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Kizárólag természetes alapanyagokból készült, növényi alapú szappan.

Maniac

2013. december 6.

Május 21.: Arcomra használom közel egy hónapja, de nem látok semmit eredményt. Kaptam, de egyébként neten lehet rendelni. Nem előzi meg a mitesszerek és a pattanások kialakulását, arra a Yamuna körömvirágos szappanja a legjobb. Az illata, ami inkább szag, erős, műcitromos, nem bírja az orrom, szerencsére enyhült a használatok során. Megelőlegezek neki egy négyest, hátha akar Ő használni, és csak én vagyok a türelmetlen.

Augusztus 17.: Nem, nem használ, sőt sorra gyártja a pattanásokat. A szaga még mindig szörnyű, de szerencsére már nem olyan erős, mint amikor még frissen volt bontva a szappan. Kézmosó lett belőle.

Update2: Még kézmosónak is rossz. :D Nem habzik, reped, mondjuk a szaga elment már szerencsére, de az istennek sem akar elfogyni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 6.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.