Egyéb

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: Blizz4rd, Módosítva: 2018. december 21.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Szépségvitaminok

• MSM (methyl-sulfonyl-methane): 700 mg
  • Mezei zsurló: 250 mg (ebből 8% kovasav)
  • L-cysteine: 100mg
  • Kolin: 50 mg
  • Inositol: 25 mg
  • PABA: 25 mg

Adrii01

2019. április 12.

Nagy méretű a tabletta, de én nagyon szeretem, hogy csak napi egy tablettát kell beszedni belőle. A körmöm, a hajam és még a szempillám is gyorsabban nőtt tőle (járok pillásho, és rövidebb lett a töltési időszak, plusz sok új pillám lett). A hajamon nem én, hanem a fodrászom vette észre a változást. Mikor száritotta, mutatta, hogy a hajam mindenhol tele van friss 10 cm-es új hajakkal. Azt ajánlotta, hogy kúraszerűen szedjem 3 hónapig, aztán hagyjam abba. Most a második ilyen kúrámnál tartok, és nagyon elégedett vagyok. A sok kicsi hajszálnak köszönhetően nem lapul le olyan könnyen a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Demonika

2019. március 25.

Két hónapig használtam, aztán váltottam egy másik termékre, ami nem csak a haj, bőr, köröm szerkezetére van jó hatással, de az immunredszer feltúrbózására is alkalmas. Viszont, amíg ezt használtam nem vettem észre hatalmas nagy csodákat (jó nyilván nem is számítottam semmi ilyesmire), viszont kis apróságokat megfigyeltem, mint például a körmöm a folyamatos lakkozás ellenére, sokkal kevésbé tört, nem "esett szét" rétegekre, és a hajhullásom is normalizálta. (előtte csomókban hullott). A bőrömön viszont, semmi változást nem tapasztaltam.
Összeségében nem egy rossz termék, valami kis plusz löketnek pont elegendő, de nem lesz Rapunzel haja, és tündérszép bőre tőle az embernek, csodára azért ez se képes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

Blizz4rd

2017. október 26.

Használom jó ideje, és bár a hajam állapotát illetően nem sok változást vettem észre, figyelemre méltóak az összetevők, konkrétan ízületvédő kiegészítéseképp is használom az egész magas MSM-tartalma miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

gubas

2017. augusztus 2.

A foltos hajhullásomra szedtem. 1 hónap alatt az összes foltomat belepték az apró kis hajacskák, valamint sok babahajam is lett a nem foltos terülten is. Mellékhatást nem tapasztaltam.
Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Ajánlom

csemi

2015. július 10.

3 hónapon keresztül használtam, szerintem megvolt az eredménye , nagyon gyorsan lenőtt a hajam kb 3 hetente. 1-1,5 cm

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Ms.Cat

2014. március 9.

Én többször is megvettem már. Hatalmas szemek vannak benne és enyhén büdösek a kapszulák, gyógynövény szaguk van. Persze engem nem szokott zavarni, csak használjon. A körmeimet szépen rendbe hozta 1 hónap alatt. Bébihajak is nőttek tőle. A bőrömön nem tapasztaltam nagy változást. Most jelenleg mással próbálkozok, de ha az nem válik be, visszatérek ehhez. : ) Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 9.

Alice83

2014. január 6.

Leértékelve vettem anno több dobozzal, akkor gyorsan nőt a hajam és körmöm is tőle..már nem veszem mert drága..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

Makk Zsuzsó

2013. november 8.

Egy szintén MSM-tartalmú, amúgy ízületi bántalmakra való étrendkiegészítő után kezdtem el szedni, mondván ebben is a fő hatóanyag az MSM, és az a szer eddig nagyon bevált (teljesen rendbe tette a bőröm a térdfájás megszüntetése mellett!), nem beszélve arról, hogy ez olcsóbb is, de sajnos semmit nem ért. Pedig az összetevők alapján lehetne hatásos. Maradok a jól bevált másik mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

Antioxidánsok: Cysteine HCL
Hidratálók: Inositol, Magnesium Stearate

A para-amino-benzoesav azaz PABA (4-aminobenzoesav) egy vízben oldódó aminosav. Külsőleg alkalmazva véd az UV sugárzás ellen, ezért sokáig napvédőkben használták, viszont a 90'es években kiderült, hogy allergiás reakciókat okozhat és rákkeltő hatású, ezért manapság már nem jellemző a kozmetikumokban.