VT Cosmetics

Ár:   599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: austenland, Módosítva: 2023. április 3.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bőrgyógyászati klinikákon használt maszk alapanyaga kiválóan tapad az archoz és adja át a bőrnyugtató gél eszenciát.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Key4U

2022. február 4.

A csomagban 3 levél van, két levélen összesen 30 db nagyobb, 1 levélen 15 db kisebb, átlátszó tapasz van. A tapaszok közepén, egy kisebb körben egy vastagabb réteg van, valószínű ott van a hatóanyag.

Sikerült az államra növeszteni egy mély, nagy pattanást. A tretinoin, az A-pad és a propolisz sokáig visszatartották, de egy hét után a pattanás győzött. A mélyen láttam, hogy sárga, ezért steril tűvel beleszúrtam (utánam csinálni tilos). Kinyomtam óvatosan, aztán rátettem ezt a tapaszt este. Másnap reggel ugyanott volt, szóval jól és biztosan tapad. Alig látszik, jól lehet vele rejteni a bibit. Amikor levettem, vártam, hogy trutyis legyen, de nem. Ez nem hidrokolloid, mint a COSRX tapasza, nem szívja ki a trutyit, ez gyulladáscsökkentő anyagot bocsát ki.
Hatásos, a pattanás helye nem durrant be, enyhen piros maradt ugyan, de ennyi. A tapasz lenyugtatta és megóvta. Amit ígér, betartotta. Mondjuk, még ismét tudtam belőle kinyomni, de teljesen jó állapotban volt.
A tökéletes gyógyuláshoz viszont ki kell teljesen tisztítani a pattanás maradékát, ezért most a COSRX tapaszát tettem rá, az tökéletes munkát végez.
Akinek a gyulladt pattanás gyógyítására és a látványának takarására van szüksége, annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 4.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Beta-Glucan, Hydroxyacetophenone, Arginine
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Hydroxyacetophenone, Arginine, Sodium Hyaluronate

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.