Egyéb

Ár:   €8.40   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   külföld (osztrák patikák), online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabodzseni06, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   €8.40
Lelőhely:   külföld (osztrák patikák), online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Walde kancatejes balzsam gyengéd ápolás minden bőrtípusra. Tápláló kancatejet, sheavajat, jojobaolajat, aloe vera gélt és növényi E-vitamint tartalmaz, mely éjjel-nappal ápolja a bőrt. Kellemes illata és finom állaga varázsolja ideális arcápolási termékké a Walde kancatejes balzsamot.

Érzékeny és száraz, különösen igénybe vett, vagy érett bőr mindennapos ápolására.

szabodzseni06

2018. február 6.

Sokáig nem használtam alapozót, majd amikor elkezdtem (kb. 21-22 évesen), tönkre tettem vele a bőrömet. Elhagytam az alapozást, de a bőröm az orcáimon folyton be volt gyulladva, mindig ugyanazokon a pontokon jött a pattanás. Használtam körömvirágkrémet, ami valamelyest segített, de még mindig nem értem el a legjobb eredményt. Majd elkezdtem levendulás kecsketejes szappannal mosni az arcomat, és minden nap, reggel és este bekentem ezzel a krémmel az arcomat. Amellett, hogy iszonyat puhává varázsolja a bőrt, igazi gyógyírként hatott. Nem mondom, még mindig van egy-két pötty, megmaradtak a piros foltok a korábbi állandó gyulladás és nyomkodás miatt, viszont szemmel láthatóan szebb lett a bőröm, és nyugodt szívvel jelentem ki, hogy már-már szép is. Igaz, az én bőröm az egész testemen hihetetlenül száraz télen, így a napi két hidratálás elengedhetetlen még ezzel a krémmel is, de nyáron elég csak esténként kenegetnem, úgy is tökéletes. Nekem úgy látszik, az állati tejek vannak jó hatással a bőrömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate