Egyéb

Ár:   970 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whitexswan, Módosítva: 2016. december 22.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Kézzel készült, rusztikus natúr szappan. 100%-ig természetes összetevőket tartalmaz.

A kecsketej szappan használatával a meglévő bőrirritációk elmúlhatnak, természetesen tiszta, puha marad tőle a bőr. A narancs illata energetizálja a fáradt testet és lelket. A körömvirág hatékonyan táplálja és hidratálja a száraz bőrt.

whitexswan

2016. december 22.

A csomagolása nagyon tetszett, szerintem magyar népmesés-nőies. :) De a benne lévő szappan nem nyűgözött le.

Főleg kézmosásra használtam. Amikor megkezdtem a tesztelését, már volt néhány vörös, kiszáradt folt a kezemen és azok ettől sem múltak el... Igaz, rosszabbak sem lettek tőle, de jobbak se. Sokat mosom a kezeimet, állandóan kézkrémezni viszont nem szeretek, egy "gyógyírszappantól" azt várnám tehát, hogy megóvja a bőröm természetes védőrétegét és 'visszazsírozza', ehhez képest ennek a használata mellett sokszor feszült, húzódott a kézfejem. Legfeljebb annyi pozitívumot mondhatok róla, hogy nem szárít annyira, mint egy folyékony szappan.

Az illata enyhe, engem a zselés szaloncukorra emlékeztetett. Esetleg más szappanokat kipróbálnék a gyártótól, de ezt biztos nem rendelném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 22.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Linalool, Limonene