Egyéb

Ár:   £20   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandragosi, Módosítva: 2017. március 9.

Ár:   £20
Lelőhely:   külföld (Boots)

Teljeskörű és biztonságos egylépéses megoldás a szemöldök hiányosságainak kitöltésére. Az exkluzív Permafix és Hair Fiber technológia segítségével kevesebb mint 2 perc alatt elkészíthető a tökéletes szemöldök és addig tart amíg el nem távolítja.

A különleges pigmentek és a speciális ecset arra lett tervezve, hogy tartósan megmaradjon a bőrön és szemöldökszálakon. Az eredmény természetes, tökéletesen formázott szemöldök ami napokig tart.

oszibarack

2019. október 3.

Hosszu evek varakozasa utan vegre en is beszereztem. Nagy elvarasim voltak, de tobb honapos teszteles utan mar biztosan allithatom, hogy megugrotta oket. Nagy szemoldokos vagyok, es sok termekem volt mar ebben a kategoriaban, de nekem eddig o a legjobb. A tartossaga nyilvan csillagos 5os, nem lehet elmaszalni, vizallo, edzes soran sem kopik meg. A sajat ecsete elegge hasznalhatatlan, viszont egy ferden vagott kulon ecsettel nagyon szepen fel lehet vinni vekony retegben, hogy teljesen termeszetes legyen a hatas. Amig meg nem szaradt, lehet korrigalni is, viszont utana mar csak sminklemosoval jon le - viszont nekem pl kokuszolaj tokeletesen lehozza, tehat nem igenyel extra lemosot. Napokig valo tartossagot nem is vartam tole, viszont mivel sminktermek, nem is szeretnem egy napnal tovabb az arcomon tudni :D
Negativum talan annyi, hogy a szinvalasztek eleg gyenge, es mivel hozzank mindenkepp rendelni kell, eleg aggaszto, hogy vajon jo lesz-e, de nekem bejott a soft brown arnyalat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Rejetke

2018. augusztus 3.

Update: Több mint egy hónapja használom, nem mindennap, mert ha késésben vagyok akkor gyorsabban haladok egy ceruzával. Nyaralásomon nagyon jól bírta a fürdőzést, ugyan nem buktam le a víz alá, de az arcomat telibe kapó hullámok segítettek a tesztelésében és ámulatba ejt, milyen jól bírta! Egy sima pomádé/ceruza/por stb. nem maradt fent 10-20 percnél tovább. Estére smink lemosásnál a micellás víz simán leviszi, amikor nem mostam le micellással, akkor fürdés közben az arcmosásnál is lekopott, nem maradéktalanul, viszont vállalhatatlanul, szóval ami fent maradt is eltávolítottam gyorsan. Ez már nem zavar, úgyis minden reggel rajzolgatom a szemöldökömet, de legalább egy egész napot kibír újrafestés nélkül. :)

Azért vettem, mert a szemöldököm fele teljesen kihullott a pajzsmirigy betegségemnek köszönhetően, ezért mindennap rajzolgatom ceruzával, de az a nap folyamán elmászik, lekopik, halványodik stb. Mivel vízállónak és extra tartósnak van hirdetve gondoltam beruházok rá, nyáron így főleg jól jön a tartósság. Szőke a hajam, így vacílláltam a Blonde és a Brunette árnyalat között, de mivel a hajtövem és a szemöldököm sötétebb, így a hidegebb tónusú Brunette-et választottam, ami tökéletesen passzol. Egy ferde szemöldök ecsettel vittem fel, mert a saját applikátora eszméletlenül béna, de a vékony ferde ecsetemmel gyönyörűen fel tudtam festegetni.
Eddig csak egyszer használtam egy hosszú és mozgalmas napra, egész jól bírta a strapát, izzadtam a Naptól, az eső is elkapott, szóval rendesen le tudtam teszteli. Azt kell mondanom az esőt jobban bírta, mint az izzadást, attól kicsit halványodott, de csak az én szemem vette észre. A lemosóját nem vettem meg, gondoltam valahogy csak levakarom olajjal, de nem volt rá szükség. Smink lemosásnál levitte az egyszerű micellás víz, emiatt kicsit csalódott vagyok.
Összességében meg vagyok vele elégedve, egyedül a lemosásnál volt egy kis mosoly-ingadozás.
Hamarosan nyaralni megyek, ott tesztelem majd a tényleges vízállóságát és majd update-elek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Amea

2018. június 9.

Nem tart napokig, viszont így is lazán veri az Anastasia-t tartósságban. Javasolt beszerezni hozzá egy rendes szemöldök kefét, a saját ecsetje egy vicc, de ez így is egy szuper termék, nyugodtan mehetsz vele akár úszni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

cznoncsi

2017. október 19.

Nem rossz termék, de nem is tökéletes. Egy ideje használom, de nekem max egy napot bír ki, azt is úgy, ha figyelek rá. Ennek oka, hogy zsíros bőröm van és ezt a festéket pont az olaj/zsír oldja, ezért keresem még az igazit...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

puszedli0218

2017. július 2.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! A barna színűt használom, ami tökéletesen illik a szemöldököm színéhez, ami elég ritkás sajnos, de ezzel a termékkel nagyon szépen tudom formázni. Extra tartós, vízálló, könnyű felvinni, bár én egy külön tusecsetet használok erre, mert a sajátja elég vastag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gombaellenes tartósítószer.

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.