Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   42 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Argold, Módosítva: 2017. május 15.

Kiszerelés:   42 db
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Zewa nedves toalettpapír, már aloe vera kivonatát tartalmazó változatban is kapható. Tisztaság és frissesség az egész családnak.

• Illatmentes
  • Bőrsemleges pH-értékű
  • Toaletten lehúzható és biológiailag lebomló
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Optimális nedvesség, ami tisztít, de nem hagy nedvességérzetet

Dana1983

2019. augusztus 22.

A kisfiamnak kerestem olyan nedves toalettpapírt/popsitörlőt, amit le lehet húzni a wc-n. Kapásból ezt a márkát találtam és elégedett vagyok vele. Csak olyan jöhet szóba,ami parfüm, alkohol stb. mentes. Ez a termék ilyen, nem irritál, a kendők elég nedvesek, elég nagyok, nem szakadnak el. Még kipróbálom a simát és a kamillásat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

thewildone

2018. augusztus 16.

Szuper! Kiránduláskor mindig van a táskában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Szuper! Kiránduláskor mindig van a táskában.

Martu0508

2018. március 19.

Kellően vastag, nem szakad, illata nagyon semleges, ès a mandulás társával ellentètben eddig mèg egyszer sem csìpte a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract