KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   479 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   42 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivenna, Módosítva: 2016. október 17.

Kiszerelés:   42 db
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alapos tisztaság, minden egyébtől mentesen.

• Illatmentes.
  • Bőrsemleges pH-értékű.
  • Toaletten lehúzható és biológiailag lebomló.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt.
  • Optimális nedvesség, ami tisztít, de nem hagy nedvességérzetet.

kriszticsoh

2018. december 9.

Egyszerűen borzalmas, de tényleg. A szaga elviselhetetlen...
2x használtam talán, utána a kukában landolt..

kriszticsoh
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Egyszerűen borzalmas, de tényleg. A szaga elviselhetetlen...
2x használtam talán, utána a kukában landolt..

dundicat

2018. október 20.

Szuper termék, és bár nem a legolcsóbb, de elérhető áron hozzá lehet jutni. Nagyon jó, hogy illatmentes, lehúzható, és a csomagolása is sokáig megtartna a nedvességet.

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

hgabi

2018. augusztus 28.

Imádom, utazáshoz elengedhetetlen, és grátisz hogy le lehet húzni a WC-n, nem szennyezi a környezetet.

hgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

zdoreebaba

2018. július 25.

Az ilyen típusú nedves toalettpapírokat szeretem. Pihe-puha tapintású, nem irritál, nem sebez meg, kellemesen átitatott és könnyed illata van. Ráadásul biológiailag lebomló formulájának köszönhetően WC-n keresztül is lehúzható. Ebből még biztos be fogok vásárolni. Szupi termék!

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

csemezb

2017. december 18.

Olcsóbban jutottam hozzá, ennek örültem. Korábban próbáltam a Rossmann saját márkását, ami nekem nagyon nem vált be, könnyen szakadt, majdnem folyt ki belőle a nedvesség.
A nedvessége, a mérete számomra teljesen jó. Ami negatívum, a visszazárása, mert sok nyitogatás után már nem zár rendesen, ezért pár darab konkrétan mehet a kukába. Az árát kicsit sokallom, az még eldől, hogy újra veszem-e. Mindenesetre nálam 4*

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

Banszky

2017. december 3.

Szülés utáni gátsebemre tökéletes volt,hogy nem kellett wc papírt használni. Nem szakad,megfelelő méretű és nedvességű. Tetszik,hogy nincsen benne parfüm.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

hadri

2017. október 16.

Glamour napokon vettem 25%-os kuponnal (nem ezt akartam, hanem a mandulásat, de sajnos az elfogyott :( ). Egyetértek az előttem szólóval, annyira Pure, mintha ott se lenne :D sima vizes papír benyomását kelti, nem fogom újra venni. Egyébként nem volt vele gond, tette a dolgát, nem irritál.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

fairynorah

2017. április 5.

Annyira pure, hogy olyan,mintha ott sem lenne :DDD Szerintem kicsi és vékony, nem szívesen használom. Az illata és a nedvessége rendben van, de újra biztos,hogy nem veszem, próbáltam már jobbat kedvezőbb áron.

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

SzAgnes

2017. március 22.

Mindig a táskámban van. Megfelelő a mérete, eléggé nedves. Negatívumként megemlíteném, hogy ugyan visszazárható, de nem műanyag visszazáróval rendelkezik, így a sok nyitogatás hatására már az utolsó papírok kissé szárazabbak mint a többi.

SzAgnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

eperturmix

2016. november 6.

Borzalmas a szaga,alig vártam elfogyjon.Ha valami illatmentes,akkor legyen az,de ezt a fertelmes gyári szagot is iktassák ki belőle.. A papír elég kicsi,de legalább megfelelően nedves.Nem veszem újra.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!