Egyéb

Ár:   479 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   42 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivenna, Módosítva: 2016. október 17.

Kiszerelés:   42 db
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alapos tisztaság, minden egyébtől mentesen.

• Illatmentes.
  • Bőrsemleges pH-értékű.
  • Toaletten lehúzható és biológiailag lebomló.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt.
  • Optimális nedvesség, ami tisztít, de nem hagy nedvességérzetet.

itsjucus

2019. november 11.

Imádom az összes nedves toalett papírt, főleg hogy ugyanúgy lehúzható a wc-n, Teljesen elégeett vagyok vele. Próbáltam a többi illatosítottat is, azokkal is meg voltam elégedve teljesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 11.

Dana1983

2019. szeptember 16.

A kisfiamnak kerestem olyan nedves toalettpapírt/popsitörlőt, amit le lehet húzni a wc-n. Kapásból ezt a márkát találtam és elégedett vagyok vele. Csak olyan jöhet szóba,ami parfüm, alkohol stb. mentes. Ez a termék ilyen, nem irritál, a kendők elég nedvesek, elég nagyok, nem szakadnak el. Még kipróbálom a kamillásat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 16.

mano

2019. március 14.

Wishes videójának hatására a kórházba vittem magammal szülés utánra és a gátsebem igencsak hálás volt azért, hogy nem a kórházi, kartonpapírral vetekedő wc-papírt használtam. Szerintem semmi baj nincs az illatával, én direkt a szenzitív verzióját kerestem, nem a mandulásat, hogy minél kevesebb felesleges anyagot vigyek fel ebben az időszakban erre az érzékeny területre. Mióta hazajöttem vettem még pár pakkal, a gyermekágyi időszakban is nagy hasznát veszem. Tetszik, hogy le lehet húzni a WC-n, és hogy egyáltalán nem szakad (a Rossmann saját márkásával ellentétben).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Inezke

2019. február 15.

A DM-ben épp elfogyott a mandulás “tesója” így gondoltam kipróbálom ezt, kár volt.. valami förtelmes a szaga, alig várom, hogy elfogyjon. Talán azért kap 3 csillagot, mert valószínüleg illatanyag-mentes és az sosem baj..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

kriszticsoh

2018. december 9.

Egyszerűen borzalmas, de tényleg. A szaga elviselhetetlen...
2x használtam talán, utána a kukában landolt..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Egyszerűen borzalmas, de tényleg. A szaga elviselhetetlen...
2x használtam talán, utána a kukában landolt..

dundicat

2018. október 20.

Szuper termék, és bár nem a legolcsóbb, de elérhető áron hozzá lehet jutni. Nagyon jó, hogy illatmentes, lehúzható, és a csomagolása is sokáig megtartna a nedvességet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

hgabi

2018. augusztus 28.

Imádom, utazáshoz elengedhetetlen, és grátisz hogy le lehet húzni a WC-n, nem szennyezi a környezetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

zdoreebaba

2018. július 25.

Az ilyen típusú nedves toalettpapírokat szeretem. Pihe-puha tapintású, nem irritál, nem sebez meg, kellemesen átitatott és könnyed illata van. Ráadásul biológiailag lebomló formulájának köszönhetően WC-n keresztül is lehúzható. Ebből még biztos be fogok vásárolni. Szupi termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

csemezb

2017. december 18.

Olcsóbban jutottam hozzá, ennek örültem. Korábban próbáltam a Rossmann saját márkását, ami nekem nagyon nem vált be, könnyen szakadt, majdnem folyt ki belőle a nedvesség.
A nedvessége, a mérete számomra teljesen jó. Ami negatívum, a visszazárása, mert sok nyitogatás után már nem zár rendesen, ezért pár darab konkrétan mehet a kukába. Az árát kicsit sokallom, az még eldől, hogy újra veszem-e. Mindenesetre nálam 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

Banszky

2017. december 3.

Szülés utáni gátsebemre tökéletes volt,hogy nem kellett wc papírt használni. Nem szakad,megfelelő méretű és nedvességű. Tetszik,hogy nincsen benne parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.