Egyéb

Ár:   479 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   42 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivenna, Módosítva: 2016. október 17.

Kiszerelés:   42 db
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alapos tisztaság, minden egyébtől mentesen.

• Illatmentes.
  • Bőrsemleges pH-értékű.
  • Toaletten lehúzható és biológiailag lebomló.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt.
  • Optimális nedvesség, ami tisztít, de nem hagy nedvességérzetet.

juditkaa70

2021. április 12.

Rendszeresen használom a zewa nedves toailettpapírt. Nagyon elégedett vagyok vele. higénikus, nem okoz irittációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

pont

2021. március 19.

régen a mandulás változatot használtam, de mostmár igyekszem parfümmenteset használni mindenből, amiből lehet.
fura dolog imádni egy nedves toalettpapírt? mert amúgy kb tökéletes, puha, pont elég nedves, nem irritál, illatmentes. szerintem igényes embernél ez iylen 'must have'.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Dyana91

2021. február 27.

Elégedett vagyok ezzel a nedves toalett papírral. Illatmentes, megfelelő a nedvességtartalma és egyszerre csak egy jön ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

Fiszuli

2020. augusztus 12.

Nem használom állandóan, csak ha hosszabb időre vagyok távol az otthon melegétől, pl hosszúhétvége, nyaralás, telelés, túrázás, stb. Hiába vannak meg "házon kívül is" a megfelelő higiéniai körülmények, tökéletes tisztálkodási lehetőségek és kulturált mosdók (főleg a szálláson), én valahogy csak akkor érzem magam tisztának, hogyha ezt a kendőt használom minden mosdó használat után. Bár ebbe biztos bele játszik az is, hogy egyébként félek a "mindenféle" mosdókban összeszedhető fertőzésektől, még akkor is, hogyha semmi okom nincs rá. Valahogy pszichésen nyugtat, hogy teszek valami pluszt a "lenti" frissességért és tisztaságért, szinte folyamatosan, egész nap. A használata után még egy "sima" intim törlőkendős áttörlést is végzek, biztos, ami biztos alapon. Ezt a kendőt gond nélkül le lehet húzni a WC-n, megfelelő a mérete, teljesen illatmentes, mégis ad egy nagyon kellemes frissességet pluszban. Nem jön ki tucatjával a tasakból, szépen ki lehet szedni, eközben nem nyúlik, nem szakad és nagyon fontos, hogy használat közben sem. Csak ezt az egy fajtát használtam/próbáltam eddig, teljesen meg vagyok vele elégedve, nekem ennél többre nincs is szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

szanii

2020. május 28.

Akciósan vettem, először próbáltam ezt a márkát. Nagyon tetszik, teszi a dolgát, illatmentes ami a fő szempont. Kellően nedves, le lehet húzni a wc-n. Ajánlom! Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

itsjucus

2019. november 11.

Imádom az összes nedves toalett papírt, főleg hogy ugyanúgy lehúzható a wc-n, Teljesen elégeett vagyok vele. Próbáltam a többi illatosítottat is, azokkal is meg voltam elégedve teljesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 11.

Dana1983

2019. szeptember 16.

A kisfiamnak kerestem olyan nedves toalettpapírt/popsitörlőt, amit le lehet húzni a wc-n. Kapásból ezt a márkát találtam és elégedett vagyok vele. Csak olyan jöhet szóba,ami parfüm, alkohol stb. mentes. Ez a termék ilyen, nem irritál, a kendők elég nedvesek, elég nagyok, nem szakadnak el. Még kipróbálom a kamillásat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

mano

2019. március 14.

Wishes videójának hatására a kórházba vittem magammal szülés utánra és a gátsebem igencsak hálás volt azért, hogy nem a kórházi, kartonpapírral vetekedő wc-papírt használtam. Szerintem semmi baj nincs az illatával, én direkt a szenzitív verzióját kerestem, nem a mandulásat, hogy minél kevesebb felesleges anyagot vigyek fel ebben az időszakban erre az érzékeny területre. Mióta hazajöttem vettem még pár pakkal, a gyermekágyi időszakban is nagy hasznát veszem. Tetszik, hogy le lehet húzni a WC-n, és hogy egyáltalán nem szakad (a Rossmann saját márkásával ellentétben).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Inezke

2019. február 15.

A DM-ben épp elfogyott a mandulás “tesója” így gondoltam kipróbálom ezt, kár volt.. valami förtelmes a szaga, alig várom, hogy elfogyjon. Talán azért kap 3 csillagot, mert valószínüleg illatanyag-mentes és az sosem baj..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

kriszticsoh

2018. december 9.

Egyszerűen borzalmas, de tényleg. A szaga elviselhetetlen...
2x használtam talán, utána a kukában landolt..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Egyszerűen borzalmas, de tényleg. A szaga elviselhetetlen...
2x használtam talán, utána a kukában landolt..