Egyéb

Ár:   479 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   42 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivenna, Módosítva: 2016. október 17.

Kiszerelés:   42 db
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alapos tisztaság, minden egyébtől mentesen.

• Illatmentes.
  • Bőrsemleges pH-értékű.
  • Toaletten lehúzható és biológiailag lebomló.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt.
  • Optimális nedvesség, ami tisztít, de nem hagy nedvességérzetet.

Fiszuli

2020. augusztus 12.

Nem használom állandóan, csak ha hosszabb időre vagyok távol az otthon melegétől, pl hosszúhétvége, nyaralás, telelés, túrázás, stb. Hiába vannak meg "házon kívül is" a megfelelő higiéniai körülmények, tökéletes tisztálkodási lehetőségek és kulturált mosdók (főleg a szálláson), én valahogy csak akkor érzem magam tisztának, hogyha ezt a kendőt használom minden mosdó használat után. Bár ebbe biztos bele játszik az is, hogy egyébként félek a "mindenféle" mosdókban összeszedhető fertőzésektől, még akkor is, hogyha semmi okom nincs rá. Valahogy pszichésen nyugtat, hogy teszek valami pluszt a "lenti" frissességért és tisztaságért, szinte folyamatosan, egész nap. A használata után még egy "sima" intim törlőkendős áttörlést is végzek, biztos, ami biztos alapon. Ezt a kendőt gond nélkül le lehet húzni a WC-n, megfelelő a mérete, teljesen illatmentes, mégis ad egy nagyon kellemes frissességet pluszban. Nem jön ki tucatjával a tasakból, szépen ki lehet szedni, eközben nem nyúlik, nem szakad és nagyon fontos, hogy használat közben sem. Csak ezt az egy fajtát használtam/próbáltam eddig, teljesen meg vagyok vele elégedve, nekem ennél többre nincs is szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

szanii

2020. május 28.

Akciósan vettem, először próbáltam ezt a márkát. Nagyon tetszik, teszi a dolgát, illatmentes ami a fő szempont. Kellően nedves, le lehet húzni a wc-n. Ajánlom! Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

itsjucus

2019. november 11.

Imádom az összes nedves toalett papírt, főleg hogy ugyanúgy lehúzható a wc-n, Teljesen elégeett vagyok vele. Próbáltam a többi illatosítottat is, azokkal is meg voltam elégedve teljesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 11.

Dana1983

2019. szeptember 16.

A kisfiamnak kerestem olyan nedves toalettpapírt/popsitörlőt, amit le lehet húzni a wc-n. Kapásból ezt a márkát találtam és elégedett vagyok vele. Csak olyan jöhet szóba,ami parfüm, alkohol stb. mentes. Ez a termék ilyen, nem irritál, a kendők elég nedvesek, elég nagyok, nem szakadnak el. Még kipróbálom a kamillásat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

mano

2019. március 14.

Wishes videójának hatására a kórházba vittem magammal szülés utánra és a gátsebem igencsak hálás volt azért, hogy nem a kórházi, kartonpapírral vetekedő wc-papírt használtam. Szerintem semmi baj nincs az illatával, én direkt a szenzitív verzióját kerestem, nem a mandulásat, hogy minél kevesebb felesleges anyagot vigyek fel ebben az időszakban erre az érzékeny területre. Mióta hazajöttem vettem még pár pakkal, a gyermekágyi időszakban is nagy hasznát veszem. Tetszik, hogy le lehet húzni a WC-n, és hogy egyáltalán nem szakad (a Rossmann saját márkásával ellentétben).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Inezke

2019. február 15.

A DM-ben épp elfogyott a mandulás “tesója” így gondoltam kipróbálom ezt, kár volt.. valami förtelmes a szaga, alig várom, hogy elfogyjon. Talán azért kap 3 csillagot, mert valószínüleg illatanyag-mentes és az sosem baj..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

kriszticsoh

2018. december 9.

Egyszerűen borzalmas, de tényleg. A szaga elviselhetetlen...
2x használtam talán, utána a kukában landolt..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Egyszerűen borzalmas, de tényleg. A szaga elviselhetetlen...
2x használtam talán, utána a kukában landolt..

dundicat

2018. október 20.

Szuper termék, és bár nem a legolcsóbb, de elérhető áron hozzá lehet jutni. Nagyon jó, hogy illatmentes, lehúzható, és a csomagolása is sokáig megtartna a nedvességet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

hgabi

2018. augusztus 28.

Imádom, utazáshoz elengedhetetlen, és grátisz hogy le lehet húzni a WC-n, nem szennyezi a környezetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

zdoreebaba

2018. július 25.

Az ilyen típusú nedves toalettpapírokat szeretem. Pihe-puha tapintású, nem irritál, nem sebez meg, kellemesen átitatott és könnyed illata van. Ráadásul biológiailag lebomló formulájának köszönhetően WC-n keresztül is lehúzható. Ebből még biztos be fogok vásárolni. Szupi termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.