Egyéb

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: kissacko, az összetevőket feltöltötte: corleona, Módosítva: 2019. július 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Zindaclin enyhe vagy közepesen súlyos akné (azaz pattanások) kezelésére alkalmas gyógyszer. Az Zindaclin egy klindamicin nevű antibiotikumot tartalmaz, amely csökkenti a baktériumok számát, így segít, hogy a pórusok ne legyenek eltömődve, és ne képződjenek új pattanások. A Zindaclin gél abban is segít, hogy a már meglévő pattanások kevésbé legyenek pirosak.

Vényköteles készítmény! Kérd az orvosod véleményét!

vszlau

2020. február 14.

Nemrég kezdtem el használni, de már most látni mekkora a változás. Eddig semmi nem javított ennyit az arcomon mint ez a csodakrém akneroxid géllel együtt írta ki a bőrgyógyászom+antibiotikummal.
Nagyon jól használ eddig, remélem így is marad!😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 14.

Nagyon jól használ eddig, remélem így is marad!😊

lucanna

2020. január 18.

Felírta a bőrgyógyász, kiváltottam. Elolvastam a betegtájékoztatót, ami írta is, hogy ne várjam egyből a csodát, de hogy 8 hét rendszeres használat (minden este, kihagyás nélkül) után sem történt semmi változás az is tuti. 4300 Ft-ért jóval többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

makeupqueen1

2019. november 14.

Eleinte nagyon jo volt, bőrgyógyász irta fel az arcomra. Bar az állagat nehéz volt megszokni, eleg rossz, de gyönyörűen rendbetette cserébe az arcomat. Miutan mar 2 eve használom, gondolom hozzászokott a bőröm, tehat mar nem hat semmit sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

balkri

2019. szeptember 14.

Kamasz lányomnak írta fel a bőrgyógyász az arcán lévő gyulladt pattanásos és utónyomsi miatt+ a hátán lévő vagy elmúlt pattanásos nyomainak kezelésére. 5 hete használja és már az első héten látható volt a pozitív eredménye. Csak este keni fel, naposra a La-Roche-Posay Effaclar arckrémet használja, így a kettő remek hatást mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

baloghno

2019. augusztus 23.

Tegnap írta fel a bőrgyógyász nappali használatra, mintha jobb lenne, de várnék még a véleményemmel. Nekem az akneroxid már nem használ semmit. Később jelentkezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

JuditTTT

2019. július 20.

Bőrgyógyász írta föl hormonális aknéra. Felborultak a hormonjaim, így a nőgyógyász által ajánlott progeszteron mellé ez a krém jól jött, h. lehúzza a pattanásokat és cisztás aknét. Még kamaszkoromban se volt ilyen a fejem, mint amilyen 3-4 héttel ezelőtt, úgyhogy durva volt egy nap úgy felkelni, h. a homlokomon, az államon, plusz az arccsontomon is hemzsegtek a tömött pórusok, aknék, pattanások, ciszták! Soha nem láttam még ilyet, nem volt egy- egy területen, pl. államon olyan, h. ne lett volna elzáródva a pórus! Mintha durva allergiás reakcióm lett volna valamire, pedig nem, csak a felborult ciklusom csinálta a dolgot. Most a progeszteronnal és ezzel úgy néz ki javul a helyzet. Két hete kenem ezt a krémet és már 3-4 nap alatt szépen kitisztított. Biztos, h. ez volt, mert semmi mással nem jött rendbe előtte az arcom. Bőrgyógyász rám nézett és kb. ledöbbent... szóval képzelheted, ha még egy orvost is meglep, h. mi volt a képemen. Ez nyom nélkül leszedi az összeset. Meg van pirosságom itt- ott, de bevált. Most akarom majd abbahagyni, ugyanis a rutinomban van hámlasztó, retinol, miegymás, szóval a fellángolás végén nem látom értelmét használni, de majd, ha olyan a helyzet, akkor nyilván felkenem. Jaj igen, nekem a pórusaimat látványosan javította. Sokkal kisebbek, szóval egyértelműen hormon + a dög is bőrbaktériumok együtt támadtak fejbe. De e egy remek krém! Várjál fél órát miután felkented és utána jöhet rá minden más termék! Lehet rá tenni akármit, retinolt, c vitamint, csak hámlasztót ne, úgyhogy én pl. reggel használom és utána csak peptides cuccok mennek, meg egy probiotikumos krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 20.

paranoidcat

2019. július 17.

A gyulladást valóban lehúzza, de olyan sebeket hagy maga után, hogy két hetig tart, mire vállalható állapotba rendeződik a bőröm.

Up.: Felpontozom négy csillagra. Mert időközben rájöttem, hogy az arclemosóm volt a ludas a sebekben. Szinten tart azért, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Petronellka

2019. július 14.

Azt írja, hogy enyhe vagy középesen súlyos akne kezelésére alkalmas. Ezzel vitatkoznek. Egyáltalán nem csodaszer ahhoz képest, hogy 4300ft.. Igaz, hogy öt napja használom de nem igazán veszek észre semmit.. Borgyogyasz irta fel amikor kiütés szerű pattanások jöttek ki az egész arcomon. Remélem későbbiekben elmulasztja, amit elkell de eddig nem igazán vagyok pozitív véleménnyel. Pirossagot enyhíti, de azon kívül semmi pozitívat nem fedeztem fel. Sőt úgy, hogy gyógyszert is szedek mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Bridzsitt

2019. július 5.

Nem tudjátok, hogy fényérzékeny-e? 😊
Amúgy nekem eddig nagyon jól le viszi. Egy kettő pattim néha még kijon ennek az okát még mindig nem tudom sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Nem tudjátok, hogy fényérzékeny-e? 😊

Lillabia

2019. május 13.

Több mint másfél éve használom. Közel 7 éve küzdök pattanásos bőrrel, főleg az arcomon zavaró. Egy idő után mikor már mindent kipróbaltam, elegem lett, és felkerestem egy kozmetólogus bőrgyógyászt. Ő írta fel, és bár szép ára volt megvettem. És milyen jól tettem! 2 hét után láthatóan javult az arcom. 1 hónap után életemben 7 év után újra sima volt az arcbőröm. Most már csak néha néha veszem elő, mikor nagyon durva a helyzet, de 2 nap után újra sima a bőröm. Nekem nagyon bevállt. Nem szárít, gyorsan felszívódik. Jellegzetes szaga van, engem nem zavar, de van akit igen. Szeretem, hogy gél így nem nehezíti el a bőrömet. Az orcáim gyakran szárazak, a homlokom zsíros, mindkét helyen kiválóan hat. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.