Egyéb

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2018. november 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Zovirax Duo egy szakértelemmel és fejlett tudományossággal kifejlesztett termék, amelynek nem csak egyszerű a használata, de az első bizsergés észlelésekor történő azonnali alkalmazás mellett, klinikailag bizonyítottan segíthet megakadályozni az ajakherpesz hólyaggá fejlődését. Amennyiben az ajakherpesz hólyagja már kifejlődött, a gyógyulási időt is segít lerövidíteni.

agalamb

2020. április 21.

Az első készítmény életemben, ami tényleg segített! vasárnap jött elő a herpeszem (már néhány hólyagocska is) és keddre szinte teljesen elmúlt. Legalább 15 éve küzdök herpesszel elég gyakran szájon, orrban, orron (!), és bármit csináltam 7-10 napig eltartott. végre valami, amiben kicsit bízhatok! Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

szabinka90

2020. január 17.

Ismét hatalmas köszönet a krémmániának és a véleményezőknek, újabb csodaszerre bukkantam általatok!
Nekem is az a fajta herpeszem szokott lenni, amit kenhetsz bármivel, minimum egy hétig látszik, fáj, ég, stb... Mióta lizint szedek valamennyivel jobb a helyzet, de így is kitartottak legalább 5 napig. Aztán az itteni vélemények miatt megvettem a zovirax duot a legutóbbi herpinél és valóban megállt azonnal a növekedés, nem fájt és kb 3 nap alatt TELJESEN ELTŰNT!! Szóval aki herpeszes tegyen egy próbát, nálam is 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

szucsnikky

2019. december 4.

Nem gondoltam volna, hogy valaha bármelyik herpeszkrémről is ilyet fogok tudni írni. Ez a krém tényleg egy csoda, a világ összes praktikáját/kencéjét/gyógyszerét kipróbáltam már. Egy időben a vényre kapható Telviran tabletta működött, mostanában már az sem. Aztán rátaláltam erre a kis csodára. Szinte hihetetlen, de tényleg kb rögtön megállította a hólyagok növekedését, és mindenféle sebesedés nélkül begyógyult kb HÁROM nap alatt, ami amúgy minimum egy hét szokott lenni. Ezentúl rögtön tudni fogom, hogy mihez kell nyúlni, ha elkezd kijönni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

lovemiyu

2019. november 14.

Havi 1 alkalommal biztos, hogy ki akar jönni egy randaság, amit vagy sikerül megállítani, vagy nem. Ma éppen teszteltem, el sem hiszem, hogy végre valami, ami használ, simán lenyomta a herpeszt. Mellette Lizin C-t szoktam még szedni, plusz megelőzésként is tuti ami tuti kenem heti 1-2x éjszakára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

zsuzska82

2019. október 24.

Évente kétszer herpeszem van sajnos. Sok féle krémet kipróbáltam, még a 'sima' Zovirax volt korábban a legjobb, de azzal is 10 napig eltartott a herpesz... :( Ajánlották a patikában a Zovirax Duót, gondoltam, teszek egy kísérletet... Hát felülmúlta az elképzeléseimet.. Ki sem jöttek a durva hólyagok, akkor elkezdtem már kenni, mikor még csak fura érzés volt a számon, még a viszketés előtt. Ez volt 3 napja és most már múlóban van, nem is fájt és ki sem jött :) Szóval én bátran ajánlom mindenkinek!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Masnis87

2019. augusztus 10.

Sajnos elég nagy herpeszes tapasztalatokat tudhatok magam mögött. Elég gyakran és elég nagy herpeszek szoktak kijönni a számon vagy orromban. Mindent próbáltam már én is házipraktikákat és az összes gyógyszertári vagy bio terméket, amit erre találtak ki. A Zovirax korábbi, szimpla verzióját is próbáltam, de attól csak még durvább lett a herpeszem, jobban bedurrant tőle, így félve néztem utána a Duo-nak. Az itt írt vélemények alapján úgy döntöttem, teszek egy próbát, elvégre veszítenivalóm nincs. És basszus bevált!!! Ez az első olyan krém, amit ha rákenek még akkor, amikor érzem, hogy ki akar jönni, vagy mondjuk már dudorodik picit, akkor valóban elmulasztja!!!! Nem hittem el! Mindig, ha éreztem, hogy előbújna a herpesz, gyorsan mindig kezelni kezdtem, de SOSE volt eredmény. Annyira örültem, mint majom a farkának! Kenegettem azért még 2-3 napig, hogy biztosra menjek. Boldog vagyok, mert végre nem kell heteket várnom, hogy újra puszilgathassam a kislányomat! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

kaputelefon

2019. augusztus 8.

Ez a krém hihetetlen!
hosszú évek óta minden karácsonykor és/vagy nyáron kijön a herpesz a számon vagy alatta a bőrömön a sok stressztől. Értelemszerűen az ÖSSZES házi gyógymódot, krémet, külső-belső szert kipróbáltam, de a forgatókönyv mindig ugyanaz: 3-4 nap hólyagos-fájós-borzalmasronda, 7-8 nap sebes-ocsmányronda.
Na és akkor most először vettem Zovirax duo krémet, és a hólyagosodás első napján este bekentem vele. Hát banyek, reggelre ki volt simulva a bőr, és enyhe égő érzés (mint a csípős paprika) a herpesz helyén. Semmi heg. Semmi hólyag. Semmi gány. Megőrülök :) konkrétan emiatt a termék miatt regisztráltam ide a KM-ra. Nekem nagyon, nagyon bevált! külön extra pont, hogy konkrétan semmi nem látszik a számon, nem érzem magam megbélyegezve :) 10/10

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Ez a krém hihetetlen!

csibibubi

2019. június 6.

Eléggé gyakori nálam a herpesz kialakulása, amit próbáltam mindig házilag kezelni, több kevesebb sikerrel. A gyógyszertárban a Zovirax Duo készítményt ajánlották gyulladáscsökkentő hatása miatt. A krémet csak a herpesz megjelenése utáni napon kezdtem el használni, nagyon feszült már a környéke, viszketett és fájt, a hólyagok is kialakultak. A krém felvitele után fél órával elmúlt a feszülő fájdalom és a hólyagok is szinte teljesen eltűntek. A kezelés második napján vagyok, a betegtájékoztató alapján 4-5 óránként kenegetem, nem telítődött meg gennyel a herpesz, nem sebesedett ki. Két nap telt el az első tünetek megjelenése óta, de már most olyan mintha el is akarna tűnni teljesen, pedig általában nálam 8-9 napig is eltart a herpesz. Nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom a készítményt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

bogcsii

2019. április 2.

Ez a krém egy CSODA!!
Reggel kb 1,5 cm giga herpesz nőtt a szám alá azaz millió fehér pukli.. ennyi mèg sose volt😥volt ami már kezdett is levedzeni
Bementem gyogyszertarba herpesz tapaszt kérni ( a tapasz nem vált be eddig se , csak le akartam takarni vele, mert nagyon csúnya volt)
De közölték hetek óta nem jön tapasz..
Aztan kaptam ezt a krémet, na mondom hátha..
Kenegettem napközben lattam is hogy HASZNÁL😍 estére gyönyörűen le lett szaritva varas lett az egész herpesz ami alapbol kb 7-8nap után szokott ilyen lenni , úgyhogy csoda ez a kis miniatűr krém!
sajnos majdnem minden havi előtt kijön a herpesz :( de mostmár van gyógymód 😎5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Ez a krém egy CSODA!!
De közölték hetek óta nem jön tapasz..
Aztan kaptam ezt a krémet, na mondom hátha..
sajnos majdnem minden havi előtt kijön a herpesz :( de mostmár van gyógymód 😎5*

Lilly83

2019. március 6.

Mostanában rendszeresen szenvedek az ajak herpesztől. Gondoltam kipróbálom, nincs veszíteni valóm. Ez eddig a legjobb krém, amit herpeszre használtam. Valóban megelőzi a hólyagok kialakulását, igaz első pillanattól kezdve kenni kell, de megéri. Nem jönnek elő a hólyagok, így a gyógyulás sokkal rövidebb ideig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.