Egyéb

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KuliKali, az összetevőket feltöltötte: Podhorszkiniki, Módosítva: 2020. december 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Zovirax Duo egy szakértelemmel és fejlett tudományossággal kifejlesztett termék, amelynek nem csak egyszerű a használata, de az első bizsergés észlelésekor történő azonnali alkalmazás mellett, klinikailag bizonyítottan segíthet megakadályozni az ajakherpesz hólyaggá fejlődését. Amennyiben az ajakherpesz hólyagja már kifejlődött, a gyógyulási időt is segít lerövidíteni.

Ennie86

2022. január 20.

A sima zovirax nem segített soha, de ez... a többihez képest csodakrém! :) :) Nagyon hajlamos vagyok a herpeszre, kb mindentől kijön. Nálam elég súlyos lefolyású, és iszonyatosan megküzdök vele. Ez a kis krémecske azonnal csillapítja a bizsergést! Nem hólyagosodik annyira ki, + gyorsítja a gyógyulást. Innentől kezdve csak ezt fogom venni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 20.

Vivus94

2021. október 29.

Mindig van nálam, mert eddig ez segít leginkább herpesz esetén. Tényleg igaz, hogy ha időben elkezdem használni, akkor jelentősen csökkenti a lefolyás idejét. Jelenleg későn kaptam észbe, ezért a hólyagok megjelentek, viszont nem sebesedett ki, szépen elkezdte leszárítani úgy ahogy van. apró kiszerelésnek tűnik annyi pénzért, amit elkérnek érte, viszont elég sokáig elég így is, ráadásul tényleg használ, szóval teljes mértékben megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

gigiszekely

2021. május 27.

kb. 3 havonta ki szokott jönni herpesz a számon. Sosem hittem a sokak által csodának mondott készítményeknek, de el kell ismernem, hogy ez egy tényleg jó cucc. Ha már az elejétől kenem, akkor 4 nap alatt már alig látható szintre leviszi a herpeszt. Előtte sokáig tapaszt használtam, valamiért komfortosabbnak és higiénikusabbnak gondoltam. Viszont ezek után biztos, hogy nem fogok visszatérni a tapaszra. A zovirax sokkal hatásosabb.

update: most történt először, hogy sikerült még a megjelenés előtt az első bizsergető érzésnél rákenni. Hát mit ne mondjak, bőgni tudnék örömömben. Nem jött ki a számon, visszaszorította a herpeszt!! Egy pici felületi kipirosodás látható, gondolom kicsit szárítja ott a bőrt a krém. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 27.

dzsen1337

2021. március 9.

Nekem sose volt herpeszem, csak a páromnak. Neki nagyon bevált. Ha sűrűn használja, 2 nap alatt elmúlik a herpesze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

CrazyHairDontCare

2020. november 1.

CSODASZER! Ha már az első viszketős piros pöttynél felkenem teljesen megelőzi, hogy kihólyagosodjon a szám. De már a kijött hólyagokat is leveszi egy, max két nap alatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

IViki93

2020. október 26.

Szerintem én vagyok az, aki már mindent kipróbált, házi praktikáktól kezdve az összes krémen át a gyógyszerekig... Sajnos egyik sem segített igazán. Ez a krém viszont minden túlzás nélkül egy CSODASZER. Még akkor is, ha a már kialakult hólyagokra kenem, nagyon gyorsan leszárítja és nem alakulnak ki még nagyobb hólyagok. Korábban rengeteget stesszeltem, hogy egy fontos esemény előtt fog kijönni (persze valószínűleg pont emiatt jött ki), de ez mindig ott lapul a táskámban és már egyáltalán nem aggódok emiatt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

katar

2020. augusztus 7.

I-MÁ-DOM! Esküvő előtti nap jött ki a számon herpesz... Már bőven hólyagos állapotban rohantam a patikába, ahol ezt ajánlották. Aznap estére teljesen leszárította a hólyagokat, másnapra sminkkel gond nélkül el tudtam tüntetni a nyomát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

agalamb

2020. április 21.

Az első készítmény életemben, ami tényleg segített! vasárnap jött elő a herpeszem (már néhány hólyagocska is) és keddre szinte teljesen elmúlt. Legalább 15 éve küzdök herpesszel elég gyakran szájon, orrban, orron (!), és bármit csináltam 7-10 napig eltartott. végre valami, amiben kicsit bízhatok! Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

szabinka90

2020. január 17.

Ismét hatalmas köszönet a krémmániának és a véleményezőknek, újabb csodaszerre bukkantam általatok!
Nekem is az a fajta herpeszem szokott lenni, amit kenhetsz bármivel, minimum egy hétig látszik, fáj, ég, stb... Mióta lizint szedek valamennyivel jobb a helyzet, de így is kitartottak legalább 5 napig. Aztán az itteni vélemények miatt megvettem a zovirax duot a legutóbbi herpinél és valóban megállt azonnal a növekedés, nem fájt és kb 3 nap alatt TELJESEN ELTŰNT!! Szóval aki herpeszes tegyen egy próbát, nálam is 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

szucsnikky

2019. december 4.

Nem gondoltam volna, hogy valaha bármelyik herpeszkrémről is ilyet fogok tudni írni. Ez a krém tényleg egy csoda, a világ összes praktikáját/kencéjét/gyógyszerét kipróbáltam már. Egy időben a vényre kapható Telviran tabletta működött, mostanában már az sem. Aztán rátaláltam erre a kis csodára. Szinte hihetetlen, de tényleg kb rögtön megállította a hólyagok növekedését, és mindenféle sebesedés nélkül begyógyult kb HÁROM nap alatt, ami amúgy minimum egy hét szokott lenni. Ezentúl rögtön tudni fogom, hogy mihez kell nyúlni, ha elkezd kijönni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Hidratálók: Propylene Glycol