Elemis

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Testápolás
Vedd meg online a Eliteskin.hu-n 11 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. november 10.

Ár:   12 000 Ft
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Eliteskin.hu, 11 790 Ft

Ásványi anyagokban dúskáló só tartalmú, frangipáni virágokkal és monoi olajjal gazdagított testradír.

A gazdag só és hibiszkusz leradírozza az elhalt hámsejteket, a táplálói tahiti monoi olaj beolvad a bőrbe és nedvességgel tölti fel, míg a frangipáni (és monoi) fantasztikus egzotikus illattal ajándékoz meg. A test bőre gyönyörű üdévé és illatossá válik.

Ár: 11 790 Ft , Eladó: Eliteskin.hu
Vásároljon a Magyarországi forgalmazótól; Fizetés: utánvét, utalás, bankkártyás fizetés Szállítás: Futárszolgálat
ZitaNikolett

2017. március 27.

Volt szerencsém kipróbálni ezt a terméket,és nem csalódtam, ahogy még eddig egyik ELEMIS termékben sem !!!
Az ELEMIS márka nálam abszolút szerelem volt első próbálásra, így alig vártam, hogy ezt is kipróbálhassam.
Használat után a bőröm nemcsak illatos volt, hanem elképesztően sima és puha!
Nekem maga a tégely is annyira tetszik, hogy nálam ez minden szempontból csillagos ötös!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Használat után a bőröm nemcsak illatos volt, hanem elképesztően sima és puha!

cinoci

2016. november 25.

Mindenben egyetértek Juditkával. Használat után olyan a bőröm, mint a bársony, és az egész fürdőszobában érződik az illata! Egyébként tényleg picit erős az illata, de aki szereti a virágos aromákat, annak főnyeremény!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

juditkaa70

2016. november 5.

Virágos illatú testradír,nekem kicsit erős az illata. Hosszantartóan érezhető a bőrön. Közepes erősségű szemcséivel alaposan,és könnyen leradírozható a testfelületen a felső hámréteg. Olajos,de nem hagy zsíros kellemetlen érzetett. Báronyos,puha,egyenletes lett a bőröm. Egyből beleszerettem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 5.

Antioxidánsok: Tocopherol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.