Eleven Australia

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ConceptArt, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A balzsam a legrakoncátlanabb tincseket is megszelidíti. Hidrolizált búzafehérjével, búzakeményítővel és avokádó olajjal kondícionálja a hajat.

Parabénmentes

Vegán

preka

2021. augusztus 17.

elképesztően örülök, hogy megvettem, tényleg gyönyörűvé és kezelhetővé teszi a hajat. hosszú, vastagszálú és mindenfele "seprűszerű" volt mindig a hajam szárítás után, akármit használtam. a Deep Clean samponnal kiegészítve valami csodás kombó. tényleg húzós az ár, de kevés is elég belőle és az illata is mennyei, kókuszos, de nem ez a fullasztó műanyag kókuszos hanem igazi, kellemes.
már most megvett kilóra, eddig legjobb amit használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

már most megvett kilóra, eddig legjobb amit használtam!

amendoeira

2021. március 21.

Kifejezetten frizzy hajra kerestem termékeket. Bújtam a magyar, de inkább külföldi oldalakat, a krémmániát is, és végül erre és az Eleven Australia által frizzy hajra ajánlott termékekre esett a választásom. A legjobb termékcsalád, amit valaha használtam. Én már nem is tudom mikor volt utoljára ilyen gyönyörű és szöszmentes hajam mindenféle hőkezelés nélkül. Van egy külön fényspray is tőlük, de rá sem kell fújnom, mert így is gyönyörű.
Sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e a társaival együtt, mert azért elég húzós áruk. Ki-be pakolásztam a virtuális kosárban több héten át, mígnem addig gondolkodtam, amíg elérkezett a karácsony és egy pakkban megkaptam őket édesanyámtól. Azóta használom, és még mindig sok van belőle. Ha elfogy, akkor is ezt fogom venni. Ha bárki szöszösödéssel, "sprődséggel" küzd, annak nagyon ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

Hidratálók: Cyclomethicone, Acetamide MEA, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Silk Amino Acids
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szintetikusan előállított tiszta, folyékony vegyület. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, habképző, haj- és bőrkondícionáló, viszkozitást szabályzó és nedvességmegkötő hatású összetevő, valamint segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is. Az összetevővel leggyakrabban habfürdőkben, hajbalzsamokban és samponokban találkozhatunk