Elizabeth Arden

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 26.

Kiszerelés:   75 ml és 125 ml
Lelőhely:   drogériák, online

2017-es kiadású virágos-fás-pézsmás illat.

Fejjegyek: rózsaszín bors, fehérbor, petitgrain

Szívjegyek: ciklámen, japán cseresznyevirág, magnólia, borostyán

Alapjegyek: vanília, tonkabab, szantálfa, pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pearldiver66

Korcsoport: >54
2019. január 31.

Én a virágos fás illatokat szeretem,és mivel még a gyűjteményemben nincs Elisabeth Arden, gondoltam kipróbálom.Az összetevők nagyon megtetszettek. De amikor a kezembe kaptam ,az üveg szép nagy😀,de nem táska barát, szépnek is mondhatnám.....Ami benne van,hát .....nem erre számítottam! Nekem egy átlagos illat,semmi rendkívüli,vagy különleges.... Pedig,arra gondoltam,hogy 2017 es kiadás,hát csak tudnak már alkotni valami izgalmasat ,a fás virágos illatok terèn....de sajnos ez nem az. Tartóssága sem több mint 2-3 óra. Szóval,nem vagyok vele megelégedve. Majd szobában ,illatositok vele,arra megfelel, ennyi....
De nem vártam amúgy sem sokat, hiszen ennyiért,mit akarok?, mondtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 31.

De nem vártam amúgy sem sokat, hiszen ennyiért,mit akarok?, mondtam.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool