Elizabeth Arden

Ár:   3980 Ft, 5270 Ft és 6060 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rosewood, az összetevőket feltöltötte: monip, Módosítva: 2015. április 10.

Ár:   3980 Ft, 5270 Ft és 6060 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 600 Ft

Kiadás éve: 2002

Illatcsalád: virágos-zöld

Fejjegyek: zöld jegyek, bergamot, írisz

Szívjegyek: liliom, lótusz, rebarbara, gyömbér, orchidea

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, borostyán

Ár: 6 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Elizabeth Arden ArdenBeauty
Ár: 3500 forint (a megadott ár tartalmazza a posta/Foxpost költséget) , Eladó: egyboszorka2.0
Állapot: 3x használt 100 ml edp, Helyszín: Szombathely, fizetés: Utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pofiarc

2021. október 6.

A fragranticán olvasható leírások alapján csodát vártam. Nem történt csoda. Ez egy jól összerakott, kellemes illatú, közepes tartósságú, közepes hatósugarú parfüm. Nem offenzív, nem kihívó, egyszerűen csak jóleső. Szeretném, ha kicsit zöldebb lenne, de rajtam csak a virágillatok jönnek ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 6.

anita763

2021. január 25.

Ő egy nagyon elegáns és kifinomult illat, ugyanakkor könnyed és laza. Könnyű viselet a munkahelyen, egyáltalán nem zavaró. Nagy rajongója vagyok az Elizabeth Arden illatok többségének. Ez a parfüm sem kivétel, és valóban szépséges szellős, könnyű és finom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 25.

Torpece

2020. december 2.

Először tetszett. Egy virágos, nekem picit szúrós virágillat, kizárólag tavasszal tudom elképzelni. A kezdeti szimpátia hamar elillant, kimondottan zavaró, számomra kellemetlen illata lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 2.

Burya

2020. július 19.

Vakon rendeltem a Fragrantica-s és az itteni vélemények alapján, és mikor kifújtam, dobtam egy hátast. VALAMI MENNYEI ILLATA VAN! Rettenetesen válogatós vagyok illatok terén és mivel a mostani édes, cukros, vaníliás trend nagyon nem az én világom, így viszonylag ritkán találok olyan női illatot, amibe teljesen bele tudok szeretni, főleg "szerelem első illatolásra" típusút. Hát most sikerült! Tiszta, ragyogó, törékeny illat, csupa-csupa lótusz és liliom, ugynaakkor a rebarbara ad neki egy kis frissességet és vagányságot, így a póló-farmer kombinációhoz épp úgy megy, mint a hosszú, fehér nyári ruhához, és akárkinek jól áll, kortól függetlenül. A másik dolog, ami meglepett, az a tartóssága. 24 óra elteltével még mindig érzem a hajamban és a ruhámon is, mintha most fújtam volna ki, ez pedig még a nehezebb illatoknál is komoly teljesítmény lenne, nemhogy egy ilyen friss, légies illatnál. Nem kérdés, hogy kedvenc lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Feketebarbi

2020. június 9.

A rebarbara és lótusz gyönyörűvé színezi ki a pézsmát. A pézsma számomra megfoghatatlanul érdekes, halmozom azokat a parfümöket amelyek tartalmazzák. Olyan illat, ami segít rám szabni a többi összetevőt. Mondhatom egy stabil pont az életemben. Sok hasonszőrű parfümöm van, melyek csak árnyaltan térnek el egymástól, de szerelem mind. Itt vannak példának a hármas ikrek (Attimo, Little kiss, Narciso for her). Nos mikor a pézsma megszelídít nekem egy új karaktert az azért ámulatba tud ejteni. Jelen esetben a gyümölcsöket némi virággal. Csodálatosan muzsikál rajtam. Célom olyan nőnek lenni, mint amilyen harmóniát a beauty közvetít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

lacrymosa88

2020. június 1.

Nagyon kedves illat, anyukámon éreztem először, majd sikerült magamon is kipróbálni. Összetevők között nem látom, de én a zöld levelek mellett az orgonát is érzem rajta. Nem fullasztó, nem édes, nagyon kellemes zöldes virág illat. Fiatalabb és idősebb korosztálynak is jól áll. Tartóssága megfelelő, és árára sincs panasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

danyadi77

2019. november 21.

Megjelenésekor is szerettem, de aztán valamiért nem vettem újra. Pedig nagyon szeretem. Nekem ez egy tipikus őszi-téli illat, általában akkor nyúlok utána, ha valami piros van rajtam (télen sokszor). Sem a frissesség, sem a tavasz nem jut eszembe róla, mint másnak. Nem érzem nehéznek, de van benne valami plusz, ami miatt tavaszra-nyárra nekem sok. Az üvege is tetszik, egyszerű, elegáns, az ára baráti. Rajtam közepesen tartós, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 21.

Bonnieoo7

2019. október 16.

10 évvel ezelőtti emlékeim között szerepel, akkoriban vettem a Douglasban nagyon olcsón, kb. 3000 Ft-ért. Nem jó illat, nehéz, viszont tartós volt. Nehezen fogyott el, Anyunál landolt. A többi illatát szeretem, de azok meg nem tartósak. Sajnos ez ilyen, a jóból keveset adnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

budaibanyek

2019. június 8.

Kb. egy órát éreztem a bőrömön próbafújás után, aztán el is illant. A Rossmannban tettem vele egy próbát. Épp le van most árazva. De jó, hogy nem vettem meg. Nem is jó a bőrömön az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 8.

racheldawes

2019. április 11.

Karácsonyra kaptam ajándékba a 100 ml-es változatát, eddig az első parfümöm a márkától. A tavasz beköszöntével kezdtem el használni, és nagyon megkedveltem. Friss, üde, diszkrét, virágos illat, és rajtam kifejezetten tartós is. Végül, de nem utolsósorban pedig az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Antioxidánsok: BHT