Elizabeth Arden

Ár:   $74   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: umpalumpa, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. június 10.

Ár:   $74
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű, selymes, nem zsíros szérum az arcra, nyakra, dekoltázsra

• Azonnal feltölti a bőrt fiatalság-helyreállító keramidokkal.
  • Gyorsan felszívódik, hogy erősítse a bőrt és javítsa annak megjelenését.A bőr láthatóan tökéletesebb és észrevehetően fiatalosabb.
  • Azonnal kisimítja és élénkíti a bőrt.
  • Láthatóan javítja a bőr tónusát és tisztaságát.
  • Támogatja a bőr természetes kollagéntartalmát a feszesebb megjelenésért.
  • Csökkenti a  finom vonalakat és ráncokat.
  • A bőr észrevehetően puhább és simább lesz.
  • Csökkenti ar érdességet és szárazságot.
  • Javítja a bőr hidratáltságát a friss és kiegyensúlyozott érzetért.

Elizabeth Arden kapszulák
Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
Ár: 3200 , Eladó: szyrup
Állapot: ÚJ, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, postán maradó

Trixi

Korcsoport: >54
2020. július 9.

Mintát kaptam belőle 2 kapszulával. Az elsőt a megtisztított bőrömre közvetlenül kentem fel, és iszonyúan húzódott tőle a bőröm, száraz púderszerű réteget hagyott maga után, a szem körüli ráncokat erősen kiemelte. A második kapszulát következő nap vizes állagú szérum fölé használtam, és így már nem szárított ki annyira. Hosszútávú hatásait nem ismerem, de a tömény szilikontartalom miatt (az összetevők lényegi része szinte csak szilikonokat tartalmaz, és ez érződik is az állagán), amitől pattanásaim lesznek, eltömíti a pórusaimat, biztosan nem fogom megvásárolni. Szemkörnyéken pedig húzódást okoz, jobb kikerülni azt a részt. Hasonló szérumokat szilikontartalom nélkül is lehet vásárolni, semmi egyedi nincs benne. Talán ezt palástolják a cuki kapszulás külsővel, ami egyébként szemétgyártás és teljesen felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 9.

zsofiab

2019. január 15.

Én elhasználgattam a kapszulákat, de nem igazán fedeztem fel semmilyen hatását, bár annyira nincs nagy baj az arcommal. Nem használtam hosszútávon, de amiatt lepontozom, hogy ennyi kis műanyag csomagolásba teszik a hatóanyagokat, egyáltalán nem környezetbarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

korosilidia65

Korcsoport: >54
2017. március 13.

Időtálló arcápoló. Bár szinte tiszta szilikon, de pont ez az erőssége, gyorsan, hatékonyan tünteti el rácokat - de csak addig, amíg használjuk. Nagy előnye, hogy a kipirosodásra hajlamos bőrömet ténylegesen kordában tartja, azaz ha napi 1x felkenem, nem piros 1-2 napon belül. Ez a hatás tovább tart, mint a ránctalanítás, ami azonnal elmúlik, ha nem használom. Az összetevő lista nem túl szép, de ezt már írtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 13.

annama

2016. január 19.

Lassan elfogyasztok egy 60 darabos csomagot, igaz, most próbáltam először, és állítólag több éves használat után érdemes rá hivatkozni, milyen jól megőrzi a bőrt fiatalnak, ezért ne keseredjen el, aki szeretne hinni benne, de én 2 hónap után nem látom, hogy jobb állapotban lenne a bőröm. Nem lett puhább, mint az eddigi krémeimtől, látszatra nem lett egészségesebb, nem lett kevesebb a bőrhibám, a pirosodás, a pórusok, minden maradt a régi. Már nem húzódik a bőröm a homlokom közepén, ez igaz, amit ennek a szérumnak tulajdonítok (egyébként a nappali krémjével együtt használom: Ceramide Lift and Firm Day Lotion). A feszülő bőr érzésétől azonban a chanel nutrition krémem vagy a sensai silk is megszabadít, s a szérum önmagában azért kevés, mert olajos, nagyon fénylene a bőr, mindenképp kell utána egy hidratáló krém is, ráadásul jobban be is szívja a bőröm krémmel együtt használva.
Összefoglalva, kellemes élmény volt, de igen drága, és semmi plusz, amiért megérné.
Remélem, akik kitartanak e szérum mellett, pár év használat után hálásak lesznek Elizabeth Ardennek.
Én nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

Én nem vásárolom újra.

umpalumpa

2016. január 8.

15. aug. 6:
Még csak 11 napja használom, de bátran írok véleményt, mert szembetűnően változtat a fizimiskámon.
Olyan kiszerelésben rendeltem, amiben együtt van arcra és szemre való szérum (30-30 db). Érdekes ez a kapszulás kiszerelés. Kicsit vigyázni kell, hogy a pöcök lecsavarásakor nehogy a mosdóban kössön ki az anyag. Gondolom nem játékból van így kiszerelve (biztos érzékeny az anyag, könnyen oxidálódik, vagy mifene).
Bőven van a benne anyag. Dekoltázs, nyak és teljes arc bekenhető vele, de az is lehet, hogy még egy nő arcára elegendő lenne. Felkenéskor tocsog a bőröm, de meglepő módon mindent felszív. Most nyárra sok is kicsit, de hidegben szuper lesz hidratálóval nappalra. Látványra: feltöltöttnek néz ki az arcom, a pórusok picit finomodtak (lehet a szilikon), érzésre, kinézetre jóval hidratáltabbnak tűnik.
Bevallom tetszik a hatása és a kicsit másféle szertartás is, amit ez ad :). Ha ilyen jó lesz hosszú távon be kell majd még szereznem.
16.jan.8:
Nagyon megszerettem a zimankós időben ezeket a kis csodákat. Nyáron és ősszel nem használtam el, hanem félretettem mostanra. Egy kapszulát 2x használok egy nap. Reggel egyik felét, estére elteszem a másikat. Így néz ki most az arcápolásom: arctisztítás, arcpermet, Arden kapszula, este retinolos krém, nappalra fényvédős hidratáló, vagy BB krém. a szemem köré mást használok. A permet és ez a finomság szépen feltöltötték a sejtjeimet. Nem nézek ki 20 évesnek, de azt úgy látom jó állapotban van a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 8.

15. aug. 6:
16.jan.8:

Antioxidánsok: Squalene, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.