Elizabeth Arden

Ár:   4610 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 18.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 800 Ft

Gyengéd, könnyed, egzotikus illat, mely az elegáns, tiszta szilvával, a nőies cseresznyevirággal és a citrusos yuzuval nyit. A szív akkordot ázsiai liliom, az újjászületést jelképező lótusz, zöld tea és ozmantusz alkotja a pézsma és fehér nyír kifinomult alapjába ágyazva.

Ár: 4 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Roberta

2015. november 15.

Nyári hőségben kiváló lenne. Szeretném rohangálós parfümnek, ha nem 5 percig tartana. Egy üveggel elég volt. A 100ml kb 2 hét alatt elfogyott. Szinte fürödtem benne, annyira pocsék a tartóssága. Inkább testpermet, nem parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 15.

szambi

2013. október 21.

Megrendeltem netről, lesz ami lesz alapon, de egyáltalán nem bántam meg.
Itt is csak azt tudom elmondani amit a cseresznyevirágos társánál is:
Ez az aminek látszik.
Nem akarom cirádázni, bonyolítani most a véleményem, mert nem is igazán lehet.
Aki szereti az anyaillatot és amúgy szereti a lótuszt is, az nem fog csalódni. Bár itt, ahogy a neve is mutatja, a lótusz van főszerepben, az anyaillat inkább csak elvi alapokat szolgáltat.
Részemről hatalmas a szimpátia az illat iránt, tartósságra pedig megfelel az elvárásaimnak. Nem utolsó sorban megfizethető és igényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 21.

Megrendeltem netről, lesz ami lesz alapon, de egyáltalán nem bántam meg.
Itt is csak azt tudom elmondani amit a cseresznyevirágos társánál is:
Ez az aminek látszik.
Nem akarom cirádázni, bonyolítani most a véleményem, mert nem is igazán lehet.

devcat

2013. január 28.

Friss, kissé fanyar nyári illat, nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Friss, kissé fanyar nyári illat, nem szeretem.

Lini

2012. augusztus 11.

Friss, üde finom nyári ilat, de rajtam nem működik. Másokon viszont tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Friss, üde finom nyári ilat, de rajtam nem működik. Másokon viszont tetszik.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Citronellol, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal