Elizabeth Arden

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Lenge, tavaszi-nyári, frissítő illat.

Illatjegyek: licsi, golgotavirág; zöld tea, tea, magnólia; pézsma, trópusi gyümölcsök.

vadvirag919

2020. május 17.

A licsis, maracujás kezdet valami isteni. 120 másodpercig. Után úgy 3 percre valami zöld növényes füvet érezni, majd nyomokban némi.... Még nem jöttem rá mit érzek, de ezt az illatot ismerem máshonnan, régebbről, valami olcsó drogériás... parfümből? Áhhh mindegy. Neten 3200 Ft.ért vesztegetik a 100 ml.t, mondanám, hogy megéri, de már elvből sem. Ennyi pénzért tudok olyat, ami legalább 5 órát bír, finom, és akár még ugyanekkora is.
Nagy múltú márkáról lévén szó, szerintem nem engedheti meg magának ezt az alig 15 perces gyenge illatosított vizecskét. 20 éve talán még elmentek ezek, de kéne egy ráncfelvarrás.
(Ugyanitt: keresek olyan illatot, ami hozza azt a gyümis elejét csak tartósan. :D :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

pomme

2017. február 16.

Idejöttem, hogy majd jól felpontozom, aztán Egyboszorka értékelését elolvasva rájöttem, hogy igaza van... Ha nem olvasom, akkor egy zöld teás, nagyon növényesen zöld, picit trópusi, tavaszi-nyári illatnak mondtam volna, de ha az ő szemszögéből nézem, akkor is helytálló az összes állítás. Tényleg tisztítószeres, mint egy jó kis Ajax, a zöld teát meg értem én, de semmiből sem tartana leszakadni erről és egy rendes parfümöt végre piacra dobni. Teljesen nem fogom lehúzni mert mondjuk évente 2x magamra is fújnám teljes lelkesedéssel, de ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

pm2013

2014. július 24.

Ez az illatvariáns biztosan nem új kiadás, mert én jó pár (6?) éve vettem először ilyet egy duty free shop-ban hazafelé jövet, de itthon is láttam sok helyen. Ha a boltokban nem találjátok, érdemes a neten körülnézni, ott könnyen hozzá lehet jutni (pl. az iparfurmeria.hu-n is).
Én nagyon szeretem ezt az illatot, mert a kellemes zöld tea alap mellett (amit eleve nagyon tudok szeretni, már ha sikerül eltalálni finomra és nem olyan gagyi, műillatúra sikeredik mint az olcsóbb másolatok ill. utánzatok esetében) van egy gyümölcsös-virágos kiegészítése is, ami együtt nagyon kellemesen hat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 24.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract