Elizavecca

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: CintiaKalman, az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2017. június 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a szérum tele van olyan elemekkel, melyek gyorsítják a bőrsejtek megújulását. Röviden, minden cseppel egyre közelebb kerülünk az általunk áhított fiatalos(abb) bőrhöz.

Eva123

2020. január 25.

Elizavecca cf nest eye want krém után vettwm meg, ami nagyon szuper. A serum már nem volt ennyire szuper. Vannak nála hatásosabbak. Ár - mennyiség elizavecca-hoz megszokottan jó.
Aki gondolja próbálja ki, de a somy by mi 30days miracle, galactomyces pure c vitamin, tiam vita b jobbak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.

fonalaslany

2019. június 26.

Hirtelen ötlet volt a megvásárlása, amikor kitört rajtam a kbeauty láz, és minél érdekesebb összetevőket kerestem. Egynek jó, könnyed, gyorsan felszívódik, lazább krémnek alá extra hidratálásnak szuper. 6 hónap használat után annyit vettem észre, hogy feszesebb picit a bőröm, és kevésbé hajlamos a kiszáradásra. Vannak ennél jobb szérumok is, de nem bántam meg, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

dio14

2018. november 16.

Én szerettem használni, kellemes kis szérum, rétegezéshez szuper, az utolsó cseppig elhasználtam. Látványos változásokat nem kell tőle várni, egy próbát mindenképo megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

Esztilla

2018. november 14.

Csodát nem vártam, de nem rossz cucc ez, jó sűrű, nem szárít, láthatóan feszesíti a bőrt szinte azonnal. Az esszencia és a hidratáló között használom, nem húzódik tőle a bőröm, szépen feltölti, puhává teszi, nem irritál, nekem ennyi elég is. Ár-érték arányban szuper, aki ettől komolyabb hatást vár, keresgéljen a csigás, hialuronsavas, peptides termékek között, viszont fiatalabb korosztálynak kezdő szérumként teljesen jó. Mivel iszonyat sűrű, hajlamos rátapadni a szérum a pipettáta, amit törölgetni kell, így kárba vész némi anyag, ennyi kifogásom van. A pipetta nekem remekül működik, kb harmadáig szoktam felszívni a szérumot, nekem ekkora mennyiség bőven jó, de nem is kell vele eláztatni a bőrt. Kicsit ragacsos, érdemes pár percig türelemmel lenni amíg beszívódik. Az illata egyébként emlekeztet a Dolce&Gabbana Light Blue parfümre, de nagyon enyhe, és felkenés után nem érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

vivy1983

2018. február 1.

Nem olyan nagy szám ez a fecskenyálas cucc. Felkenem nem hagy zsíros érzetet, de nem hidratál szinte semmit, pedig nekem olajos bőröm van. Elhasználom mert nem árt, de újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 1.

anna990

2017. július 31.

Jókat olvastam róla a neten, meg használtam már fecskenyálas fátyolmaszkot is, aminek tetszett a hatása. Olcsó szérum cuki csomagolásban, elég hamar felkerült a kívánsálistámra. Néhány hétig használtam, aztán ráuntam.
Nem vártam tőle csodát, és milyen jól tettem. A csomagolása gyönyörű, de a pipetta nagyon rossz minőségű, csak egy kicsit lehet vele felvenni a termékből, ha az ember teljes erővel összenyomja, akkor is max félig lesz. Arclemosás és tonik után építettem be harmadik lépésként a reggeli rutinomba, utána jön egy hidratáló, majd fényvédő. Az én bőrömmel semmit nem csinált az ég világon (szerencsére nem is rontott rajta, nem jöttek ki mitesszerek, nem irritált, stb.) Annyit vártam tőle, hogy egy lehelletnyit egységesebbé és hidratáltabbá tegye a diplomastressztől megviselt arcbőröm, de nem tapasztaltam változást. El fogom használni a maradékot, de tuti nem veszem újra.

UP: végül elhasználtam az egészet. Egy csillaggal még megdobom, mert tényleg van annyi hidratáló hatása, hogy a melegebb napok beköszöntével már elég volt csak fényvédőt kenni rá. Nagyon gyorsan elfogyott, és nem érzem hiányát, amióta nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Lencseee

2017. június 30.

Gyenge kis esszencia...semmi extra. Elhasznaltam.Nem veszem ujra. Gyorsan beszivta a borom gyorsan,akar tobb retegben is,de semmi valtozast nem lattam,ereztem...ez nem egy snail vagy bee serum. Leginkabb nehez rola elhinni,hogy szerum...Egyetertek az elottem szolo 3 csillagaval...Nem rossz,de nem is jo...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

JuditTTT

2017. június 7.

Vizes állagú 'valami' ezt és a 100%-os verzióját is használtam... mondom hátha tud valamit. Nem igazán. Picit hidratál és tényleg ennyi mind a kettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

AniR

2017. június 6.

Már három hete használom. Nem csak az arcomra, hanem a nyakamra és a dekoltázsomra. Főleg a két utóbbi területen vettem észre a hatását.
Engem a pipetta felvevőképessége nem zavar, hiszen nem használom el azt sem, amit egyszerre fel tud szívni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

A fecske (általában a szalangána és a fényes szalangána) fészkéből nyert kivonat. E szerint a kutatás szerint a fecskenyál természetes forrása az EGF-nek, vagyis az epidermális növekedési faktornak. A hatóanyag egyik gyártója szerint a fecskefészek kivonat támogatja a bőr barrier funkcióját, felgyorsítja a sebgyógyulást, és segít abban, hogy a bőr rugalmas, egészséges és fiatalos maradjon.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Alginsav egy viszkózus, gumiszerű anyag, mely a barnamoszatok sejtfalában nagy mennyiségben fordul elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizálóként, sűrítőanyagként, és megkötőként (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) használatos növényi eredetű segédanyag. Az összetevő nem oldódik fel a vízben, hanem magába szívja azt - vízzel telítődve akár a méretének 100x-osára is megduzzad - ezért elsősorban vízbázisú termékekben találkozhatunk az összetevővel.