Elizavecca

Ár:   $14   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Ár:   $14
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló arcpermet, mely segít a ráncmegelőzésben és a folthalványításban rózsavíz, jojobaolaj, niacinamid és peptid tartalmának köszönhetően.

_zsulu_

2018. december 6.

Alapvetően nyárra vettem, szeretem a fújós arcápolókat és főleg kánikulában nagyon jól tud esni, plusz a reggeli rohanásban is jól jön. Mivel viszonylag nagy mennyiségű jojoba olaj van benne, így nyáron nem tudtam használni, nagyon zsírostott, viszont ahogy bejött a hidegebb idő újra elővettem és mostmár jó szolgálatot tesz. Hidratál, be is szívódik többnyire, de azért én mindig kenek felé valamit. Nem extra jó cucc, de nem is rossz. Az illata púderes, nekem kicsit erős, azt elhagyhatták volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Diglycerin
Peptidek: Human Oligopeptide-1, rH-Polypeptide-33
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.